Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система опалення приватного будинку електрокотлом під ключ

У цій категорії немає товарів.

Власників приватних будинків хвилює питання опалення, але враховуючи тариф на комунальні послуги, що постійно зростає, в цьому немає нічого дивного. Так як опалювальна система повинна плануватися на ранніх етапах будівництва, важливо приділити цьому моменту достатньо уваги. Щоб купити електрокотел для будинку, багато зусиль докладати не потрібно — пропозицій на ринку хоч греблю гати. Відповідно до досвіду, можна зробити висновок - оптимальне рішення це система опалення з електричним котлом, теплими підлогами та радіаторами. Краще додатково підключити твердопаливний котел у разі аварійного відключення електрики.

У будь-якому випадку довірити монтаж системи варто фахівцям, адже від точності розрахунків та встановлення безпосередньо залежить енергоефективність будинку. З їх допомогою система опалення приватного будинку електрокотлом буде встановлена коректно та з мінімальними фінансовими вкладеннями. Компанія «БТ-сервіс» має великий досвід роботи в цій сфері, має всі необхідні інструменти для встановлення кращої готової системи обігріву приватного будинку будь-якої площі. Допоможемо підібрати не тільки електрокотли для обігріву, але й інше необхідне обладнання - радіатори, конвектори, систему теплої підлоги, каміни.

Електрокотли для опалення будинку.

Перш ніж наші фахівці запропонують вам готове рішення щодо постачання будинку теплом, варто розібратися в особливостях та перевагах всіх видів електрокотлів. Якщо говорити про призначення, всі електричні опалювальні котли для приватного будинку можна розділити на дві великі групи - одноконтурні і двоконтурні. Перші призначені для обігріву, а другі, крім цього, здатні ще нагрівати воду. Також це обладнання відрізняється за методом нагрівання:

  • За допомогою Тена - нагрівальний елемент виготовлений у вигляді спіралі, всередині циркулює вода, що нагрівається під впливом електрики. Щоб уникнути пожежі при витоку теплоносія, важливо, щоб пристрій був обладнаний спеціальним захистом.
  • За допомогою електродів тут принципово відсутній будь-який теплоносій, тому нагрівання води йде безпосередньо. Прилади відрізняються високим показником безпеки, тому що при витоку води з іонної камери обладнання просто перестає працювати.
  • За допомогою магнітного поля - сталевий сердечник нагрівається під впливом вихрових струмів, нагріває приймач-теплоносій. Таке обладнання є громіздким, до того ж відсутній захист від випромінювання. Перед покупкою важливо переконатися, що при витоку теплоносія спрацює запобіжник.

За способом монтажу електрокотел для опалення приватного будинку може бути настінним та підлоговим, покупець робить усвідомлений вибір залежно від поточних потреб.

Електричний котел для опалення будинку – нюанси встановлення готових систем на сайті btservice.ua

Наша компанія пропонує послуги з встановлення обладнання для обігріву, кондиціювання, вентиляції приміщень великої чи малої площі. Обслуговуємо побутові, комерційні, виробничі, громадські будинки. Враховуються особливості, включаючи характеристики приміщень, де функціонуватиме обладнання, економічність котлів, габарити та термін служби. Опалення електрокотлом приватного будинку є ефективним, хоча вартість його не найнижча.

Щоб скористатися нашими послугами, зв'яжіться із представниками фірми у зручний спосіб. Ми розробимо концепцію, оптимізуємо бюджет, підготуємо комерційну пропозицію. Технічну документацію буде підготовлено з урахуванням специфікації. Далі чекайте на постачання обладнання та супутніх матеріалів. Фахівці підготують приміщення до монтажних робіт, встановлять та налаштують обладнання. Забезпечуємо безперебійне обслуговування систем у будь-який час. Розрахуйте попередню вартість опалення будинку електричним котлом та, якщо вас влаштовує ця стаття витрати, замовляйте готове рішення "під ключ" у нашій компанії.