Редуктори тиску води купити у Києві, безкоштовна доставка по Україні, оплата частинами | БТ-сервіс
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Редуктори тиску води

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Редуктори тиску води – профілактика ушкоджень від гідроударів

Постійні перепади та короткочасні стрибки тиску в системах центральних трубопроводів негативно впливають на роботу сантехніки, бойлерів. Гідроудари, які утворюються під час включення та вимикання трубопровідних насосів, збільшують ризик розколів на ослаблених ділянках труб, зривів клапанів, заглушок та найнебезпечніше – загрожують розірвати бойлер із водою.

Компанія БТ-Сервіс пропонує купити редуктор тиску води та убезпечити своє обладнання та труби від протікань та серйозних поломок.

Особливості роботи редуктора тиску води

Невеликий прилад – редуктор тиску води, що міститься на долоні дорослої людини, є ефективним засобом стабілізації тиску та захистом обладнання від гідроударів. Крім того, вони знижують вхідний тиск перед пральними машинками та бойлерами, стабільна робота яких розрахована на знижений номінальний тиск.

Принцип роботи досить простий – регулювання тиску, що виходить, здійснюється гвинтом, який у свою чергу керує пружиною з мембраною для зміни положення клапана. Завдяки такій простій конструкції, редуктор перетворює вхідний тиск до 15 бар на 1-4 бар на виході.

Редукторы давления воды

Найчастіше редуктори тиску води виготовляються з латуні з домішками. Вони не піддаються корозії та витримують великі навантаження при тривалій експлуатації.

При підборі редуктора слід звернути увагу на діаметр труб, місце установки (його доступність), варіант кріплення і можливість легкого регулювання.

Де придбати редуктор тиску води за вигідною ціною?

Компанія БТ-сервіс пропонує купити редуктор тиску води з можливістю встановлення в межах Києва та Київської області. Співпраця з перевіреними транспортними компаніями дозволяє нам безкоштовно доставляти товари до всіх регіонів України: Дніпро, Львів, Харків, Одесу, Київ та інші населені пункти.

Потрібна допомога у підборі редуктора тиску води? Телефонуйте за номером 0 (44) 225-63-32. Наш консультант розповість про переваги та відмінності різних моделей, запропонує найкращий вибір.