Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Припливно-витяжна вентиляція у приватному будинку під ключ

У цій категорії немає товарів.

Зазвичай питання надходження у приміщення чистого повітря вирішують простим відкриттям кватирки чи вікна. Однак це докорінно неправильний підхід. Щоб циркуляція повітряних мас була якісною, необхідно встановити спеціалізоване устаткування. Щодня в результаті життєдіяльності організму людини кисень замінюється вуглекислим газом. Якщо вчасно не забезпечити припливу свіжого повітря, самопочуття погіршується. Головний біль, низька концентрація уваги, втома - результат несвіжого повітря в кімнаті.

Вентиляція з рекуперацією у приватному будинку вирішить цю проблему раз і назавжди. Краще проектувати установку ще на ранніх етапах будівництва, але і після завершення його зробити це нескладно. Особливо якщо довірити роботу професіоналам – компанії «БТ-Сервіс». Ми робимо "під ключ" не тільки системи вентилювання та кондиціювання, але й опалення. Співпрацюємо з приватними замовниками та великими компаніями. Готові братися за проекти будь-якої складності.

Припливно-витяжна вентиляція в будинку допоможе зробити клімат оптимальним, а значить, ви позбавитеся від вогкості, грибка, супутніх захворювань. У будинку будуть комфортні та здорові умови, завжди свіже повітря.

Вентиляція будинку з рекуперацією - переваги

Особливостями таких установок є наявність як вентиляційного устаткування, а й рекуператора. Таким чином скорочуються тепловтрати, оскільки прохолодне повітря, що надходить з вулиці, попередньо нагрівається. Знижуються витрати на електрику (не потрібно включати нагрівачі). Обладнання постачається у вигляді моноблока з усіма необхідними комплектуючими або у вигляді комплектної конструкції. Не треба боятися того, що шум від працюючої установки заважатиме мешканцям – корпус звукоізольований.

Припливно-витяжна вентиляція в будинку може бути представлена таким:

  • вентилятори;
  • нагрівачі;
  • охолоджувачі;
  • фільтри;
  • датчики;
  • реле;
  • рекуператори;
  • корпуси.

Якщо є необхідність, додатково можуть бути встановлені вузькоспеціалізовані види фільтрів (бактеріальні, тонкі очищення).

Рекуператори в установці також відрізняються, це може бути пластинчастий, роторний, кришний, спіральний, кожухотрубний елемент. Пластинчастий - найекономічніший варіант. Роторний дозволяє повертати тепло і регулювати відсоток вологості. У ньому є можливість регулювати швидкість обертів. Система рекуперації у приватному будинку сприяє припливу свіжого повітря оптимальної температури з одночасним виведенням відпрацьованих повітряних мас.

«БТ-сервіс» - гарантія комфорту в будь-якому будинку

Важливо усвідомлювати, що під час будівництва будинку немає пріоритетних інженерних систем, кожна з них має важливе значення для функціонування всього обладнання. Наша фірма займається встановленням теплового, вентиляційного, кондиндиційного обладнання вже понад десять років. За цей час ми обслужили багато приватних замовників та великих підприємств. З готовими роботами ви можете ознайомитись на нашому сайті.

Припливно-витяжна установка для приватного будинку наш профіль. Рівень спеціалістів дозволяє зробити монтаж швидко. Після цього відбувається налагодження обладнання, пропонуємо сервісне обслуговування.

Припливна вентиляція в приватному будинку має багато переваг, серед яких на перше місце виходить безпека. З таким обладнанням можна не боятися того, що шкідливі випаровування від різних будматеріалів та інші неприємні запахи накопичаться у приміщеннях у критичній для здоров'я мешканців концентрації. Правильний монтаж гарантує стабільну роботу обладнання без збоїв. У процесі очищення повітря практично немає шум. Допоможемо підібрати оптимальний варіант із численних пропозицій, представлених на ринку. Для великих приміщень підійде повнорозмірне обладнання, тоді як для невеликого будинку можна обійтися компактною установкою. Припливна вентиляція для приватного будинку – запорука комфорту, перевірена нашими замовниками.