Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією під ключ

У цій категорії немає товарів.

Приточно-витяжна вентиляція

Системи припливно-витяжної вентиляції призначені для створення максимально комфортного мікроклімату в приміщенні. Їхнє основне завдання полягає в одночасному виконанні двох функцій: видалення старого повітря та його заміна новим. Таке обладнання встановлюється на комерційних об'єктах із площею понад 100 м2, а також у приватній власності. Такі рішення підійдуть для будівель та приміщень житлового, громадського, промислового та адміністративного типу.

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла дозволяє заощаджувати на опаленні. Грамотно продумана система теплообміну дозволяє обходитися без додаткового нагріву повітря, що надходить всередину, що сприяє підтримці оптимального температурного режиму з мінімальними витратами.

Рекупераційні системи вентиляції: принцип дії

Припливно-витяжна вентиляція приміщення передбачає наявність двох потоків повітря. Перший повітряний потік здійснює рух у напрямку «з вулиці». Він піддається фільтрації, очищається та за допомогою теплообмінника нагрівається до заданих температурних показників. На заключному відрізку руху здійснюється подача підготовленого кисню до кімнат.

Другий потік передбачає виведення відпрацьованого повітря із приміщення назовні. Цей процес відбувається в кілька етапів, що виконуються в наступному порядку:

 • збирання зволоженого повітря;
 • проходження повітряного потоку через систему рекуперації;
 • виведення охолодженого до певної температури повітря назовні.

Розглянуті повітряні потоки пересуваються у комбінації друг з одним, але не змішуються між собою. Досить близько один до одного вони виявляються лише в зоні теплообміну, де підігріте та підготовлене до виведення назовні повітря передає 90% температури своєму «союзнику».

Переваги та переваги

Однією з основних переваг припливно-витяжної вентиляції є той факт, що холодне повітря не потрібно нагрівати за допомогою традиційних систем опалення. Таким чином, ви зможете економити бюджет, знизивши рівень енергоспоживання.

Також система припливно-витяжної вентиляції з рекуператором радує наступними експлуатаційними перевагами:

 • дозволяє виконувати постійну заміну відпрацьованого повітря у житлових, промислових, громадських та адміністративних приміщеннях;
 • при необхідності виконує додаткове очищення та прогрів повітряних мас;
 • не створює проблем із відведенням конденсату, а деякі моделі здатні здійснювати додаткове зволоження повітря;
 • має вбудовану систему безпеки, яка складається із запобіжників, що запобігають перегріву обмотки електронагрівачів та вентиляторів.

Завдяки вищезазначеним якостям, обладнання цієї категорії дозволяє створити комфортні умови для тривалого перебування у вентильованому приміщенні. При цьому повітря в кімнаті постійно оновлюватиметься, що зведе до мінімуму ризик кисневого голодування.

Припливно-витяжна вентиляція у Києві — де замовити?

Компанія «БТ-Сервіс» — досвідчена команда, що пропонує послуги з розробки та встановлення системи припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією у Києві та Київській області. Ми пропонуємо комплексні рішення, що сприяють створенню комфортного мікроклімату у приміщеннях житлового, адміністративного, громадського та промислового призначення. До послуг, які ми пропонуємо, входять такі роботи:

 • розробка концепції та узгодження бюджету;
 • проектування специфікацій;
 • підготовка технічної документації;
 • доставка обладнання та необхідних матеріалів;
 • монтаж вентиляційної системи;
 • виконання пуско-налагоджувальних робіт.

Вартість припливно-витяжної вентиляції кожного проекту розраховується в індивідуальному порядку. Для отримання консультації та уточнення питань, що цікавлять, зв'яжіться з нами за вказаним на сайті телефоном.