Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла Mitsubishi Electric (Мітсубіші Електрик) - Купити в Києві, ціна, відгуки | БТ-Сервіс
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Припливно-витяжні установки Mitsubishi Electric

Показано з 1 по 11 з 11 (всього 1 сторінок)

Припливно-витяжні установки Mitsubishi Electric - відгуки покупців

Mitsubishi Electric Lossnay LGH-15RVX-E
12.06.2018
БТ-Сервис

Стандартный проводной пульт (PZ-61DR-E) к канальной приточно-вытяжной установке PZ-60DR-E не идёт в комплекте и продаётся отдельно, как опция. Так же есть упрощённый проводной пульт - PZ-43SMF-E

Припливно-витяжні установки Mitsubishi Electric із функцією рекуперації тепла

Системи вентилювання виводять із приміщення не лише відпрацьоване повітря, а й значну кількість тепла. У той же час, суттєво витрачається електроенергія, паливо та ресурс опалювального обладнання на «обігрів» зовнішнього повітря.

Компанія БТ-Сервіс пропонує купити припливно-витяжні установки Mitsubishi Electric, які повертають до 70% теплової енергії у приміщення.

Чому слід вибирати припливно-витяжні установки Mitsubishi Electric

Компанія Mitsubishi Electric є експертом у кліматичному обладнанні. 100 років тому був випущений перший електричний вентилятор, і з тих пір кліматичні прилади для побутового, комерційного та промислового використання є ключовими продуктами компанії.

Логотип Mitsubishi Electric

Важливими правилами виробництва є:

  • - дбайливе ставлення до довкілля;
  • - Простота управління;
  • - високі технології;
  • - висока продуктивність;
  • - Енергоефективність.

Впровадження нових наукових розробок у серійне виробництво дозволило отримати по-справжньому якісний продукт за вигідною ціною.

Переваги припливно-витяжних установок Mitsubishi Electric

Припливно-витяжні установки з рекуператорами здатні значно вирівняти температуру витяжного та припливного повітря. Перпендикулярні канали для руху повітряних мас створюються з багатошарового ультратонкого гофрованого паперу зі спеціальним просоченням. Вона добре проводить не тільки теплообмін, а й передачу водяної пари з вологішого повітря менш вологому.

Приточно-вытяжные установки Mitsubishi Electric

Перед тим, як купити приточно-витяжну установку Mitsubishi Electric, необхідно ознайомитися з іншими її перевагами:

  • - Зниження витрат на опалення до 18,8% за сезон;
  • - Використання потужних відцентрових вентиляторів;
  • - поглинання звукових коливань та шумів із навколишнього середовища;
  • - Безшумна робота;
  • - робота в парі з кондиціонерами та іншим вентиляційним обладнанням.

Припливно-витяжні установки Mitsubishi Electric є ідеальним вибором для вентиляції кухонь, ресторанів та інших приміщень, де важлива нормальна вологість та постійна свіжість повітря.

Чому слід купити припливно-витяжну установку?

Компанія БТ-Сервіс здійснює не лише продаж, а й впровадження витяжних систем на основі припливно-витяжних установок Mitsubishi Electric не лише в межах Києва та Київської області, але й по всій Україні. Співпрацюючи з надійним перевізником, ми безкоштовно доставляємо товари по всій території України: Дніпро, Запоріжжя, Харків, Львів, Одеса та інші міста.

Якщо ви у вас ремонт, будівництво і потрібно «поміститися» в запланований бюджет і зробити вентиляцію, у нас можна купити припливно-витяжну установку Mitsubishi Electric в кредит або розстрочку на кілька платежів.

Телефонуйте 0 (44) 225-63-32, щоб дізнатися подробиці або замовте зворотний дзвінок, заповнивши форму зворотнього зв'язку.