Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система опалення двоповерхового будинку під ключ

У цій категорії немає товарів.

Садиба - повноцінне житло за наявності в ньому всіх систем: водопровідної, каналізаційної, опалювальної. Остання відповідає за комфорт мешканців у холодну пору року. Міцний сон, плідна праця та радісний відпочинок можливі тоді, коли людині затишно за температурою навколишнього повітря. Якщо ви — власник приватного будинку, що будується, з двох поверхів або тільки плануєте будівництво, потрібно зрозуміти, які системи опалення двоповерхового будинку будуть підходящими.

Перше завдання – вибір джерела тепла. Друга – створення проекту. На третьому етапі стоїть виконання такої – монтаж обладнання. Перевірка, тестовий запуск, встановлення готовності — це обов'язкові аспекти. Але складно виконати роботи самостійно, краще довірити їх компанії, яка з 2011 року займається цією сферою (опалювальними, водонагрівальними, вентиляційними системами). BTservice надає всі послуги: самостійно монтує та запускає обладнання, що встановлюється. Ми зробимо повний розрахунок та ретельно продумаємо, яка система опалення двоповерхового будинку стане оптимальною для конкретного випадку.

Складові опалювальних мереж

Перш ніж обговорювати складові елементи опалення, варто сказати, що ефективність схеми, що застосовується, різна для конкретного місця. Адже є однотрубна та двотрубна схема. Кожна їх хороша по-своєму. У першому типі найчастіше застосовують рідкий теплоносій. Підключення – послідовне. Перевага однотрубної схеми – легкість монтажу, а насамперед – проектування.

Двотрубні системи ефективніші. При їх установці економляться енерговитрати, тому що в такій опалювальній мережі тепло регулюється в окремих зонах, тобто кожній кімнаті. Причому температура обігрівача скрізь буде однакова. Та й насос із великою потужністю не буде потрібний.

Отже, система опалення приватного двоповерхового будинку складається з цих елементів:

  • джерело теплової енергії (теплогенератор - пристрій, що підігріває носій тепла, це котли - газові, твердопаливні, електричні, рідкопаливні, а також печі та випромінювачі, каміни та альтернативні типи, сонячні колектори та теплові насоси);
  • теплоносій (газоподібні - їх тепловіддача не дуже велика, особливо просто повітря, вода, що добре зберігає та передає енергію, антифриз - краще використовувати для невеликого будинку);
  • радіатори і конвектори (радіатор передає тепло навколишньому повітрю, нагріваючи його, а конвектори нагрівають повітря, що надходить у теплообмінники - циркуляція нагрітого і холодного повітря постійна).

Звичайно, від того, яка система опалення для двоповерхового будинку буде обрана, залежить і безліч потрібних деталей, які також використовуються в тепломережі. Це вентилі, крани, регулятори — різні невеликі за розміром, але інструменти, що відіграють важливу повсякденну роль.

Яке опалення 2-х поверхового будинку оптимально в кожному конкретному випадку - допоможуть прорахувати працівники компанії БТ-Сервіс. Ми працюємо на благо клієнтів вже понад десять років та надаємо повний спектр послуг. Якість роботи відображено у відгуках, вони доступні для ознайомлення на сайті компанії.

На чому може бути заснована система опалення приватного будинку на 2 поверхи?

Джерела тепла можуть бути традиційними чи новими. Сьогодні це не лише газ та вода. Теплові насоси працюють із повітрям. А сонячні колектори вже не завтрашній день. Теплогенератор і теплоносій — елементи, що ґрунтуються на таких аспектах:

  • доцільність (якщо є підключення до газу чи електрики, варто вибрати один із цих варіантів);
  • вартість (безперечно, сучасні альтернативні методи дороги в монтажі, але вони ефективні, економлять енергію, щоправда, кліматичні умови в цьому питанні першорядні);
  • умови місцевості (кількість сонячного світла, особливість вітрів, якість електропроводки, наявність доступного газу тощо);
  • складність монтажу та необхідність в обслуговуванні (є системи невибагливі, а є і традиційні, наприклад, усередині яких курсує вода, що окислює матеріали, що призводить до утворення іржі).

Безперечно, вибрати всі елементи системи самостійно складно. У цьому допомагає BTservice. Наші фахівці підберуть опалення у двоповерховому будинку, спроектують його, змонтують та запустять. Зігрійтеся та заощаджуйте за допомогою автономних систем!