Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система опалення у квартирі під ключ

Система опалення у квартирі – рішення від професіоналів «БТ-Сервіс»

Опалення грає значної ролі серед квартирних чи будинкових комунікацій. Для обігріву багатоквартирних будинків часто використовують централізовані системи опалення, але вони не завжди працюють якісно.

Між сезонами у квартирі буває холодно, оскільки котельні запускаються лише після досягнення певної температури повітря. Оновлення трубопроводів відбувається рідко, ізоляція трас також бажає найкращого. Внаслідок цього відбуваються втрати тепла, які доводиться оплачувати споживачам. У квартирі холодно, а рахунки за опалення – величезні. Тому найкращим варіантом стане опалювальна система у квартирі. Слід враховувати, що перед її монтажем потрібно дотриматись чималих умов, у тому числі підготувати необхідні документи.

Система опалення квартири – які використовуються котли?

Казани бувають з одним або двома контурами. Моделі першого типу використовуються тільки для організації опалення, другого – додаткового гріють воду для побутових потреб. Важливо правильно визначитись із видом палива. Системи індивідуального опалення працюють із котлами:

  • Газові. Щоб організувати опалення житлових приміщень, фахівці рекомендують вибирати настінні газові моделі, в конструкції яких передбачено камеру згоряння закритого типу. Горизонтальна система димовідведення допомагає виводити відпрацьовані продукти надвір. Газові пристрої відрізняються багаторівневою системою безпеки, вони працюють практично безшумно. Вони здатні підтримувати необхідну температуру незалежно від того, під яким тиском подається газ.
  • Електричними. Подібним котлом можна користуватися як додаткове опалення. Пристрої бувають підлоговими та настінними. Система відрізняється безшумністю, ефективністю, гігієнічністю та економічністю.

Коли облаштовуються системи опалення для квартири, увага приділяється радіаторам. Найкращим варіантом стануть секційні моделі. Довжина радіатора залежить від якості тепловіддачі секцій. Показник залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені. Віддача секції з чавуну становить 110 ватів, зі сталі – 85 ватів, з алюмінію – 175-199 ватів, з біметалу – 199 ватів. Під час розрахунку кількості секцій необхідно враховувати деякі нюанси. Для кутових приміщень додають дві-три секції. При використанні декоративних панелей враховуйте, що тепловіддача зменшується на 15 відсотків, ніша під підвіконням – на 10 відсотків. Завдяки установці багатокамерних вікон приміщення стане теплішим.

Індивідуальні опалювальні системи для квартири – переваги

При використанні індивідуального опалення перевага полягає у безперебійній роботі. Приміщення будуть рівномірно нагріті незалежно від рівня температури на вулиці. Значення має вибір потужності котла і встановлення радіаторів у тих місцях, де тепловтрати найбільші. Системи опалення для квартир також дозволяють:

  • Самостійно регулювати температуру. Подібний параметр знижує витрати на теплопостачання. Якщо мешканці відсутні, нагрів встановлюється на мінімальному рівні. При встановленні дистанційного керування активацію виконують за допомогою SMS.
  • Зменшити експлуатаційні витрати. Якщо використовувати сучасні газові конденсаційні котли та моделі, в оснащенні яких пальники, знизяться витрати на енергоносій.
  • Організувати гаряче водопостачання. Двоконтурні моделі котлів дозволяють нагрівати воду окремо. Причому в теплу пору року використовується пристрій лише для підігріву води, яка буде використовуватись у побуті.

Щоб встановити індивідуальне опалення в квартирі (Київ), зверніться до професіоналів – компанії «БТ-Сервіс». У штаті – інженери, які працюють не один рік. Вони виконають розрахунки, складуть проект та зроблять монтаж обладнання. На вартість індивідуального опалення впливає площа приміщення та вартість встановленого обладнання.

Шаги взаимодействия
Выявление потребности при встрече или по телефону
Подготовка коммерческого предложения, разработка концепции и составления бюджета
Проектирование и подготовка технической докуметации со спецификациями
Поставка оборудования и материалов
Монтажные и пусконаладочные работы
Обслуживание бесперебойной работы системы
Надежность
проверенная временем
2011

Основание компании «БТ-Сервис». Основной профиль деятельности: интернет-торговля и монтаж кондиционеров.

2012

Установлено собственный рекорд по количеству выполненных монтажей за сутки - 68 кондиционеров.

2013

В ассортимент интернет-магазина добавлено отопительное оборудование.

2014

Создан собственный логистический отдел.

2015

Смонтирован и запущен первый геотермальный тепловой насос.

2017

Запроектирован и реализован крупнейший объект на геотермальных тепловых насосах Vaillant, общей мощностью 532 кВт.

2018

Сформирован собственный проектный отдел.

2020

Проектирование комплексных инженерных решений. Создан инженерный отдел контроля качества.

2021

Компания занимает лидирующие позиции в сегменте комплексных инженерных решений. Компания реализует не менее 3-х объектов ежемесячно.

С нами надежно, комфортно и выгодно!

С нами
надежно, комфортно
и выгодно!

Клієнти
Партнери