Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Електрична система опалення квартири під ключ

У цій категорії немає товарів.

Електричне опалення в квартирі – альтернативний варіант

Центральне опалення вже давно перестало відповідати актуальним нормам. По-перше, часто воно не здатне виконувати повноцінну функцію так, щоб це подобалося споживачам. По-друге, оплата опалення багатокімнатної квартири напрочуд швидко зростає. Поєднання невиправдано низької температури в кімнатах і вартості такого неякісного опалення, а також залежність від нього все це призводить до вирішення знайти альтернативний варіант. Один із них — електричне опалення квартири, Україна дедалі більше переходить на такий вигляд.

Опалення подібного роду буває автономним чи додатковим. Чому варто вибрати цей різновид опалювальної системи для квартири - відповідають наші співробітники. Справа в тому, що для приватного будинку такий варіант буде менш доступним і дорожчим. У квартирі використовувати електричні опалювачі простіше, доступні джерела.

Центральне опалення стало непривабливим давно. Наші співвітчизники зрозуміли, що вони (на відміну жителів Європи, наприклад) не можуть регулювати температуру самостійно. Ми залежимо від ЦО, обслуговування в якому, як ви помітили, відсутнє на корені.

Ефективність альтернативних автономних варіантів є: кожен користувач встановлює той температурний режим, який йому підходить, при цьому співвідносячи температуру з вологістю, циркуляцією повітря. Можливість відключати опалення, виходячи з дому або на ніч, як це зручно! Такий підхід економить енергію, споживач витрачає її розумно, що є доцільним у наших умовах.

Електричне опалення квартири: переваги

В автономності такого типу опалення немає потреби переконувати споживача. Кожен вирішує, коли і як йому буде тепло. Це, насправді, пряма незалежність, вільний вибір індивідуальності. За вікном вдарив мороз — людина додала тепла, підвищила температуру. Простір нагрівся - опалення можна вимкнути. Розумно, раціонально, економічно, екологічно!

Крім цих переваг, електрична система опалення квартири має й інші переваги перед ЦО:

  • ефективність (не помітити таку межу складно - мешканці відразу відчувають ефект);
  • простота монтажу, а також подальшого обслуговування (крім теплої підлоги, яку виконують якісно працівники компанії BT-Srvice);
  • комфортність експлуатації;
  • лаконічність зовнішнього вигляду (невеликі радіатори відмінно вписуються в інтер'єр, а влаштування теплої підлоги і зовсім не помітно).

В результаті електричне опалення квартири - ціна зручності сьогодні і в майбутньому для кожного домочадця. Виконати монтаж пристроїв – завдання наших досвідчених співробітників, які встановлять обладнання, яке використовує електроенергію. Компанія БТ-сервіс проектує план майбутньої опалювальної системи, запропонує оптимальні варіанти, розрахує всі послуги, а також виконає монтаж.

Що включає опалення, яке використовує енергію електрики?

У невеликій за площею квартирі актуально використовувати електричний опалювальний котел для квартири. У приватних будинках розумно використовувати енергію теплових насосів. У міських умовах багатоповерхових будинків це не варіант. Розумним рішенням для квартир є таке поєднання:

  • тепла підлога;
  • радіатори;
  • безпосереднє джерело тепла.

Причому тепла підлога може бути основним джерелом тепла. Якщо конкретний багатоповерховий будинок остигає досить сильно (наприклад, квартира розташована в північно-східній частині будівлі, яка спроектована без утеплювачів, постійно піддається вітрам і знаходиться на тіньовому боці), радіатори посилять ефект підлоги. Їх використовують і окремо, як єдиний обігрівальний елемент. Електричні системи опалення квартири розвивають економне енергоспоживання за рахунок регулювання температури. Щоб зрозуміти, з яких частин у конкретному проекті краще скласти опалювальну систему, працівники BT-Srvice проведуть аналіз тепловтрат та визначать кількість необхідного обладнання.