Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Промислові теплові насоси під ключ

Система опалення приватного будинку

Садиба — не тільки фортеця, а й комфортне місце. Для всіх, хто мріє або втілює свою мрію про власний будинок, важливо продумати водопостачання, каналізація, опалення. Без цих елементів будинок перетворюється на конструкцію зі стін, фундаменту, підлог та даху. Оскільки з приходом осені будь-які стіни, навіть старанно утеплені, будуть остигати, потрібно забезпечувати житло системою опалення. Сьогодні існують різні рішення, кожне може бути автономним, що фінансово вигідно. Однак спочатку доводиться вкладати чималі ресурси, щоб розробити чи замовити та зробити монтаж опалення будинку під ключ. Якщо ви бажаєте досягти кращого результату, звертатися розумно до професіоналів, які підберуть варіант, спроектують його, змонтують та запустять обладнання. Таке обслуговування виконує компанія BTservice. Надаємо повний комплекс послуг та встановлюємо сучасні системи опалення у приватному будинку.

Опалення приватного будинку під ключ: вартість обладнання та монтажу

Економічна доцільність – аспект вибору конкретної опалювальної системи. Але є й інші фактори, які якісно впливають на вибір. Це і кліматичні особливості місцевості, де розташоване житло, а також властивості матеріалів, з яких збудовано приватний будинок.

Якщо бажаєте комплексну реалізацію повноцінного проекту, варто довірити справу рукам фахівців. Ми пропонуємо тип опалення на основі всіх факторів. Можливий варіант поєднання опалювальних систем.

Система опалення в приватному будинку, ціна якого буде визначена нашою компанією спочатку після повної оцінки всіх аспектів, буває:

  • водяний;
  • повітряної;
  • електричної;
  • альтернативної.

Ми виконуємо опалення приватного будинку під ключ. Водяне опалення включає казан, розширювальний бак, радіатори, що віддають тепло. Вода характеризується властивістю зберігати тепло. Тому така система традиційна, популярна, економічна та приваблива. Паливо універсальне та доступне повсюдно в Україні. Мінуси: корозія, окиснення, необхідність повного зливу при морозах у разі невикористання.

Повітряне опалення також застосовується досі. Воно підійде для прогрівання додому на великій площі. Безпека, відсутність проміжного носія тепла, а також простота в монтажі переваги такого типу опалення. Використовуються сучасні теплові насоси різних типів.

Електрична система опалення приватного будинку дуже приваблива. Сьогодні, наприклад, теплі підлоги вже дуже поширене явище. Можна забезпечити житло не тільки ними, а й електричними радіаторами, комфортними рушниками в ванних кімнатах.

Альтернативні системи опалення будинків сьогодні виходять на перший план. Це такі проекти, які працюють від сонячних батарей (у місцевості із достатньою кількістю світла протягом усього року), конвертують енергію за допомогою сонячних колекторів (використовується нагрівання води). При використанні вітрогенераторів одержують електроенергію, яка, у свою чергу, застосовується і для опалення. Мінуси цих систем - дорожнеча обладнання.

Теплові ж насоси використовують як джерело енергії воду або грунт. Пристрої працюють за допомогою електрики, проте його споживання виправдовується значною віддачею тепла, що перетворюється із джерел будь-якої температури.

Але не варто забувати і про інші звичні системи — газову та твердопаливну. Будь-яка буде гарна у конкретному випадку.

Установка обладнання входить у вартість всієї системи опалення будинку

Тепло – це комфорт. У холоді, коли доводиться надягати дві пари шкарпеток і ховатися під пледом, людина не розслаблюється. Це створює незручності, за таких умов немає бажання ні працювати, ні відпочивати. Тому теплий будинок – найулюбленіший. У нього хочеться приходити, щоб отримувати задоволення від праці та релаксації, приготування їжі та сну. Щоб зробити життя у приватному житлі комфортним, наша компанія встановить опалення будинку під ключ. Ми пропонуємо такі рішення:

  • повітряні та ґрунтові теплові насоси;
  • газові, електричні, твердопаливні та комбіновані котли;
  • сонячні колектори (геліосистеми, бойлери, проточні водонагрівачі, які також послужать для циркуляції до будинків гарячої води для ваших повсякденних потреб);
  • теплі підлоги (кабельні, гідравлічні та інші варіанти);
  • радіатори та конвектори сучасних видів;
  • каміни з водяним, повітряним обігрівом або електронні.

Система опалення в приватному будинку ґрунтується на одному виді або поєднанні джерел тепла. Який варіант оптимальний — допоможуть вирішити співробітники компанії BTservice.

Шаги взаимодействия
Выявление потребности при встрече или по телефону
Подготовка коммерческого предложения, разработка концепции и составления бюджета
Проектирование и подготовка технической докуметации со спецификациями
Поставка оборудования и материалов
Монтажные и пусконаладочные работы
Обслуживание бесперебойной работы системы
Надежность
проверенная временем
2011

Основание компании «БТ-Сервис». Основной профиль деятельности: интернет-торговля и монтаж кондиционеров.

2012

Установлено собственный рекорд по количеству выполненных монтажей за сутки - 68 кондиционеров.

2013

В ассортимент интернет-магазина добавлено отопительное оборудование.

2014

Создан собственный логистический отдел.

2015

Смонтирован и запущен первый геотермальный тепловой насос.

2017

Запроектирован и реализован крупнейший объект на геотермальных тепловых насосах Vaillant, общей мощностью 532 кВт.

2018

Сформирован собственный проектный отдел.

2020

Проектирование комплексных инженерных решений. Создан инженерный отдел контроля качества.

2021

Компания занимает лидирующие позиции в сегменте комплексных инженерных решений. Компания реализует не менее 3-х объектов ежемесячно.

С нами надежно, комфортно и выгодно!

С нами
надежно, комфортно
и выгодно!

Клієнти
Партнери