Зволожувачі, осушувачі купити у Києві, безкоштовна доставка по Україні, оплата частинами | БТ-сервіс
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Зволожувачі, осушувачі

Системи очищення, осушення та зволоження повітря в будинку, квартирі, офісі

Компанія "БТ-Сервіс" дозволяє своїм клієнтам купити осушувачі повітря, очищувачі та зволожувачі повітря від усіх популярних виробників у світі за низькою ціною. Нижче в нашій статті ми розповіли про принцип роботи цих кліматичних приладів та про те, на що звернути увагу під час їх вибору.

На здоров'я людини впливає кілька факторів – якість їжі, якість води та якість повітря. Якщо серед продуктів харчування та води у нас є можливість вибрати найкраще, то повітря лише одне. І він у сучасних містах курний і брудний. У великих масштабах складно самостійно щось змінити, а ось покращити стан повітря у власному будинку – легко!

Очистка, увлажнение и осушение воздуха в доме

Повітря в будинку має бути чистим, без дрібних частинок (пилу), зволоженим, не більше 40-60%, і прохолодним. Для покращення якості повітря можна купити очищувачі повітря, зволожувачі та осушувачі.

Очисник повітря – ефективний прилад, що збирає пил та шкідливі домішки, що знищує бактерії та віруси, що містяться у повітрі. Він є незамінним пристроєм для профілактики алергії, вірусних та інших захворювань, що передаються повітряно-краплинним шляхом.

Очищувачі повітря Daikin, очищувачі повітря Panasonic, очищувачі повітря Mitsubishi Electric, очищувач повітря Breeze, очищувачі повітря Gree та інші виконують ряд функцій – очищають повітря через водний фільтр (мийка) та іонізують його. Деякі моделі зволожують, ароматизують повітря та, крім цього, виконують функцію інгалятора.

Зволожувачі повітря застосовуються для підвищення вологості до нормального рівня – від 40 до 60%. У зимовий час, з часом включення опалення та високої потужності батарей, багато хто відчуває сухість повітря. Слизові оболонки пересихають, шкіра починає лущитися, у горлі первит – це перші ознаки недостатньої вологості в приміщенні. Зволожувачі повітря Neoclima, зволожувачі повітря Cooper&Hunter, зволожувачі повітря Idea, зволожувачі повітря Electrolux за короткий термін впораються із проблемою сухості – вони піднімають вологість на 50% за лічені хвилини.

Повітря не повинно бути сухим, але й надзвичайна вологість також шкідлива. Постійний конденсат на вікнах, меблях, побутових приладах, цвіль або навіть грибок є наслідком підвищеної вологості в приміщенні. Осушувачі повітря Cooper&Hunter, осушувачі повітря Celsius, осушувачі повітря Maeco, осушувачі повітря Master, осушувачі повітря Deye, осушувачі повітря Ballu та інші, швидко справляються навіть зі значними обсягами вологості в повітрі.

Якісне очищене та в міру зволожене повітря – гарантія міцного імунітету, життєвого тонусу протягом дня, психологічного спокою, зниження стомлюваності, здорового сну та легкого перебігу гострих респіраторних захворювань.

Компанія «БТ-Сервіс» пропонує широкий асортимент очисників, зволожувачів та осушувачів повітря від виробників зі світовим ім'ям. У нас можна купити очисник, зволожувач або осушувач повітря у Києві або з безкоштовною доставкою у Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Львів та інші міста України.

Для професійного підбору обладнання, з урахуванням параметрів вашого приміщення, вимог щодо функціональних особливостей та інших якостей, дзвоніть до наших консультантів за телефоном: 0 (44) 225-63-32

В інтернет-магазині "БТ-Сервіс" низькі ціни на весь асортимент обладнання, а також можливість купити осушувач, зволожувач та очищувач повітря у кредит.