Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Припливно-витяжна вентиляція у квартирі під ключ

У цій категорії немає товарів.

Затишна квартира – мрія, для здійснення якої виконується дорогий ремонт. У ході покращень міняють вікна, двері, утеплюють будинок зовні. Це сприяє збереженню тепла, але виникає інша проблема – у приміщеннях накопичується вогкість, з'являється грибок, неприємні запахи. Повернути в кімнати здоровий мікроклімат допоможе припливно-витяжна вентиляція, встановити її у квартирі можна на етапі будівництва та після ремонту. Готові рішення вигідні фінансово та допомагають зберігати у приміщеннях задані параметри температури та вологості.

Встановити таке обладнання можна у квартирах площею понад 100 квадратних метрів, причому встановлення може обслуговувати кімнати окремо. Принцип роботи вентиляції полягає у примусовій подачі очищеного вуличного повітря та виведенні назовні відпрацьованих повітряних мас. Залежно від вибору комплектації різняться можливості обладнання. Якщо використовується калорифер або рекуператор, повітря може зволожуватися та підігріватися. Так значно заощаджуються витрати на оплату рахунків за тепло. Рекуператор утилізує тепло витяжних повітряних мас і віддає його повітря, що надходить з вулиці. Важливо правильно зробити розрахунки, підібрати обладнання, встановити та налагодити його.

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією тепла у квартирі

Теплообмінник перехресного типу одночасно обслуговує два повітряні потоки. Проходять вони паралельно один одному і стикаються, тому змішування брудного і чистого повітря виключено. Передається тільки тепло, деякі моделі рекуператорів здатні частково повертати вологу. У складі обладнання можуть бути різні установки, у тому числі:

  • припливний вентилятор;
  • витяжний вентилятор;
  • рекуператор пластинчастого або роторного типу;
  • електронагрівач;
  • фільтруючі елементи;
  • автоматичні комплектуючі.

При підборі обладнання враховують мікроклімат у квартирі, він складається із показників вологості, рівня вуглекислого газу, температури повітря. За бажанням замовника встановлення доповнюється таймерами, датчиками. Це підвищує економічність та рентабельність обладнання. На нашому сайті є інформація про те, як встановлюється припливно-витяжна вентиляція для квартири, від чого залежить вартість робіт. Наші співробітники працюють над проектуванням готових інженерних рішень для житлових квартир, будинків, виробничих та комерційних приміщень. Допомагаємо вибрати новинки на ринку з найкращими характеристиками, оптимізуємо проекти під озвучений замовником бюджет.

Компанія «БТ-сервіс» - проектування, підбір, встановлення, сервіс

Ми працюємо послідовно, пропонуємо готові комплекси для покращення мікроклімату у квартирі. Усі попередні розрахунки проводяться з урахуванням стандартів. Ретельно промальовуємо схему розташування вентиляційного обладнання. Підбираємо припливні, витяжні установки, рекуператори та супутні комплектуючі з урахуванням технічних характеристик. Припливна, витяжна, комбінована вентиляція у квартирі у нашому виконанні працюватиме без збоїв. Після монтажу проводимо налагодження обладнання, тестуємо його у різних робочих режимах. За бажанням замовника забезпечимо сервісне обслуговування вентиляційних установок. На сайті компанії вказані контакти, отримати безкоштовну консультацію можна за телефоном.

Припливно-витяжна вентиляція в квартирі має масу переваг. Крім вищеперелічених, варто відзначити також важливу перевагу такого обладнання - можливість автоматичного налаштування та керування через Wi-Fi. Можна задати постійні параметри температури та вологості повітря в кожній кімнаті, при необхідності підключати систему охолодження, осушення. Зовнішні кліматичні фактори не впливають на функціонування обладнання. Ми робимо проекти під ключ на вигідних для замовника умовах. Допомагаємо зробити життя у квартирі комфортним. Відгуки покупців підтверджують виконання компанією зобов'язань у повному обсязі, а також високу якість усіх етапів встановлення інженерних рішень для квартири чи будинку.