Фонтанні насоси купити у Києві, безкоштовна доставка по Україні, оплата частинами | БТ-сервіс
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Фонтанні насоси - насоси для фонтанів

Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Фонтанні насоси - насоси для фонтанів

Для організації декоративного водного джерела на ділянці вам необхідно купити фонтанний насос. Найкраще зробити це в магазині з найкращими цінами на цей вид насосного обладнання.

Занурювальні фонтанні насоси прості в експлуатації, економні та компактні. Застосовуються для створення декоративних фонтанів та водоспадів усередині будинку та на відкритому повітрі, у штучних водоймах та басейнах.

Применение фонтанного насоса

Самовсмоктувальні фонтанні насоси мають просту конструкцію і складаються з водонепроникного моторного корпусу, що контактує з водою робочого колеса, фільтра-решітки та відвідної труби. Самовсмоктування та нагнітання здійснюється відцентровою силою, яка утворюється при обертанні крильчатки. Охолодження фонтанного насоса відбувається за рахунок температури води.

Схема конструкції фонтанного насосу

Агрегат встановлюють на дно водойми. В основі приладу знаходиться фільтр-решітка, який захищає механізм від попадання великих і волокнистих частинок. Вода, що потрапила в насос, під впливом відцентрової сили нагнітається і виходить під натиском через основний відвід. Для основного відведення призначені насадки, що створюють різні форми струменя фонтану. Через додаткове відведення збоку можна підключити шланг для подачі води на водоспад або інше джерело споживання.

Фонтанный насос для фонтана и водопада

Фонтан суттєво покращує стан штучних водойм. Завдяки постійній циркуляції вода насичується киснем. Це перешкоджає цвітінню та застоюванню води в декоративних ставках.
Щоб вирішити декоративні та практичні завдання при облаштуванні присадибної ділянки, досить купити недорогий фонтанний насос.

Для правильного підбору насоса для фонтану необхідно визначитися з розмірами водойми, режимом використання та передбачуваною висотою водяного струменя.

В інтернет-магазині «БТ-Сервіс» можна купити фонтанні насоси Sprut із загальною висотою нагнітання від 2 до 16 метрів та з продуктивністю від 100 до 25 000 літрів на годину. Професійний підбір фонтанного насоса допоможуть наші фахівці з продажу.

Дзвоніть у зручний час за телефоном: 0 (44) 225-63-32. Наші спеціалісти підкажуть, як придбати насос у кредит.

В інтернет-магазині «БТ-Сервіс» можна купити фонтанний насос у Києві або скориставшись безкоштовною доставкою до Харкова, Запоріжжя, Львова, Одеси або в будь-яке інше місто України. У нас найкраща ціна та постійна наявність насосів для фонтанів на складі.