Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система кондиціювання під ключ

Якісні системи кондиціювання: готові рішення

Грамотна організація системи кондиціонування будівель – момент, від якого залежить мікроклімат у приміщенні. Крім того, організація системи кондиціювання відіб'ється на подальшій роботі встановленої техніки. Щоб створити систему кондиціювання повітря необхідно серйозно підійти до питання. Ознайомтеся з найпоширенішими рішеннями в кондиційних системах.

При підборі техніки та компонуванні системи в житлі, офісному чи адміністративному приміщенні головними та основними факторами є теплотехнічний розрахунок та вид кондиціонера. Якщо виникнуть проблеми з вибором, ви можете проконсультуватися з нашими співробітниками онлайн або по телефону.

Особливості вибору системи кондиціювання повітря

Кришталево чисте повітря – важливе так само, як і сонце, вода. Повітря – первинна потреба людини, запорука її здоров'я. Присутність у навколишньому середовищі токсичних речовин, шкідливих вихлопних газів та інших небезпечних домішок, які присутні на рівні повітря та циркулюють разом з ним, призводить до того, що вдихати його стає шкідливо. У такому разі варто звернути увагу на системи кондиціювання для будівель у «БТ-Сервісі». Ми – професіонали у цій сфері, маємо досвід та розуміння всіх тонкощів кондиціювання.

Щоб створити правильну систему, наприклад для котеджу або будинку за містом, важливо продумати всі деталі. Врахуйте такі показники як функціонал, безпека для людини, дизайн. Звертаючись до професіоналів, буде підібрано надійне обладнання. Важливо, щоб при виборі системи кондиціонування було враховано такі моменти:

 • компактні параметри;
 • стильове, продумане рішення оформлення;
 • продуктивність та економічність функціонування;
 • функціональні характеристики;
 • можливість стабільної роботи системи під час перепадів тиску, температури;
 • автономність керування;
 • захист;
 • автоматичне діагностування всіх нюансів та проблем.

Системи кондиціювання повітря у будь-якому випадку підбираються для кожного окремо. Фахівці створюють спеціальні проекти, у яких враховується загальне будову житла, стиль, у якому оформлено будинок. Наші співробітники враховують, куди прямують повітряні потоки. Кінцевий результат системи кондиціювання залежить від проекту, встановлення та вибору технологічного сучасного обладнання для кожної певної ситуації.

Чи варто встановлювати системи кондиціювання повітря у будівлі?

У приватному будинку можна встановлювати практично будь-які системи кондиціювання, навіть якщо загальний фасад будівлі виглядатиме не так, як раніше, у цьому випадку важливий результат. Зовсім інша ситуація із системами для державних установ, будівель у місті. Тут важливо не пошкодити зовнішній вигляд. Тому підбір та встановлення кондиціювання в Києві слід довіряти професіоналам. Ми працюємо так:

 1. ви залишаєте заявку на сайті або здійснюєте дзвінок співробітникам та отримуєте безкоштовну консультацію;
 2. потім виконується огляд та оцінка об'єкта;
 3. складання кількох варіантів рішень та їх оцінка;
 4. організація закупівлі та транспортування матеріалів для кожного етапу роботи;
 5. проведення монтажу;
 6. пуско-налагодження системи та грамотне обслуговування.

В «БТ-Сервіс» можна замовити не тільки системи канального кондиціонування, але й інші вироби – для очищення води, зволоження, опалення. Щоб кожен клієнт був упевнений у безпеці співпраці з нами, ми укладаємо договір, де вказуються ціна та терміни створення, встановлення системи. З офіційним документом почуватиметеся у безпеці.

Можна замовити послугу "під ключ". Буде здійснено повний комплекс послуг, починаючи з розробки проекту, створення та запуску системи, а також перевірка технічних моментів у період експлуатації.

Які ще гарантії ми можемо надати? Наша гарантія – сотні задоволених клієнтів та відгуки від них. Якщо готові оформити замовлення, то швидко залишайте заявку і вибирайте собі варіант оплати і доставки. Навіть якщо ви – мешканець віддаленого регіону, все одно всі роботи будуть виконані вчасно.

Шаги взаимодействия
Выявление потребности при встрече или по телефону
Подготовка коммерческого предложения, разработка концепции и составления бюджета
Проектирование и подготовка технической докуметации со спецификациями
Поставка оборудования и материалов
Монтажные и пусконаладочные работы
Обслуживание бесперебойной работы системы
Надежность
проверенная временем
2011

Основание компании «БТ-Сервис». Основной профиль деятельности: интернет-торговля и монтаж кондиционеров.

2012

Установлено собственный рекорд по количеству выполненных монтажей за сутки - 68 кондиционеров.

2013

В ассортимент интернет-магазина добавлено отопительное оборудование.

2014

Создан собственный логистический отдел.

2015

Смонтирован и запущен первый геотермальный тепловой насос.

2017

Запроектирован и реализован крупнейший объект на геотермальных тепловых насосах Vaillant, общей мощностью 532 кВт.

2018

Сформирован собственный проектный отдел.

2020

Проектирование комплексных инженерных решений. Создан инженерный отдел контроля качества.

2021

Компания занимает лидирующие позиции в сегменте комплексных инженерных решений. Компания реализует не менее 3-х объектов ежемесячно.

С нами надежно, комфортно и выгодно!

С нами
надежно, комфортно
и выгодно!

Клієнти
Партнери