Кондиціювання купити у Києві, безкоштовна доставка по Україні, оплата частинами | БТ-сервіс
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Кондиціювання

Системи кондиціювання повітря у квартирі, офісі, приватному будинку, серверній

У нас в каталозі можна вибрати та купити кондиціонер для квартири, будинку або промислового підприємства від найпопулярніших світових виробників за найнижчою ціною. У статті нижче ми розповідаємо про принцип роботи, модельне розмаїття та сфери застосування різних кондиціонерів.

Кондиціювання повітря – це створення та автоматична підтримка необхідних кліматичних умов у приміщеннях побутового та комерційного призначення. Сучасний асортимент кондиціонерів складається з безпечних, економних та продуктивних приладів, які ефективно охолоджують та нагрівають повітря, витрачаючи мінімальну кількість електроенергії.

Сучасні системи кондиціювання мають ряд переваг:

- Доступну ціну;

- компактні розміри;

- Стильний дизайн;

- висока продуктивність;

- економна робота;

- багатофункціональність (робота на охолодження та обігрів);

- робота за низьких температур зовнішнього середовища;

- можливість обслуговувати великі багатоповерхові приміщення;

- автоматичне керування потужністю;

- багаторівневі системи захисту;

- Автодіагностика несправностей.

Кондиціонують прилади поділяються на види за типом застосування: промислові, напівпромислові та побутові.

Найбільш поширеними побутовими кондиціонерами є настінні кондиціонери, стельові кондиціонери, підлогові кондиціонери та стельові спліт-системи, віконні та мобільні кондиціонери. Вони здатні швидко освіжити або обігріти повітря у приміщеннях площею від 19 кв. Наша компанія пропонує більше 1300 моделей побутових кондиціонерів Cooper&Hunter, кондиціонерів Neoclima, кондиціонерів Gree, кондиціонерів Mitsubishi Electric, кондиціонерів LG та інших, здатних автоматично створювати та підтримувати комфортний клімат у квартирах та приватних будинках.

До напівпромислових кондиціонерів належать моделі, призначені для роботи у приміщеннях від 50 до 300 кв.м. Вони мають такі ж, як і побутові кондиціонери, компактними розмірами, не займають багато місця, але відрізняються високою потужністю та ефективністю роботи, а також програмуються на автоматичне керування. До напівпромислових кондиціонерів відносяться канальні, колонні, касетні, а також настінні та стельові спліт-системи підвищеної потужності. Популярні виробниками в цій категорії є кондиціонери Lessar, кондиціонери Daikin, кондиціонери Toshiba, кондиціонери Midea, кондиціонери Mitsubishi Heavy, кондиціонери Carrier, кондиціонери Panasonic та інші.

Промислові системи кондиціонування відрізняються високою потужністю, ефективною роботою на величезних площах, автоматичним програмуванням на тиждень/місяць роботи, необхідністю професійної установки кондиціонерів та обслуговування кондиціонерів. У нас можна купити чиллер-фанкойли, прецизійні кондиціонери, мультизональні та мультиспліт-системи. Головні переваги цих систем – автоматичне управління, робота при екстремально низьких та високих температурах навколишнього середовища, обслуговування множини приміщень одночасно з установкою різних температурних показників для кожного. Промислові кондиціонери використовують в адміністративних, будинках, готелях, ресторанах, офісних та бізнес центрах, торгово-розважальних комплексах та багатоповерхових житлових будинках. Установка систем кондиціонування має проводитись виключно професіоналами.

Компанія «БТ-Сервіс» має величезний досвід встановлення мульти-спліт систем, мультизональних систем та прецизійних кондиціонерів у Києві та Київській області. У своїй роботі ми використовуємо лише якісне обладнання Cooper&Hunter, Daikin, Midea, Carrier, APC та інших надійних виробників.

Для консультації телефонуйте за номером 0 (44) 225-63-32 або замовляйте зворотний дзвінок. Наші консультанти нададуть вам професійну допомогу у підборі необхідної системи кондиціювання та обладнання для неї, розкажуть, як купити кондиціонер у кредит.

Весь наш асортимент можна купити кондиціонери за низькою ціною або з безкоштовною доставкою в Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України.