Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система кондиціювання у квартирі під ключ

Кондиціювання квартири – чудове рішення для створення сприятливих умов проживання

Процес підтримки приємного мікроклімату в оселі вимагає встановлення спеціального обладнання. Сьогодні кондиціювання квартири не є розкішшю, це доступна система для створення сприятливих умов. Це актуально у містах, де у спеку дуже складно обходитися без засобів охолодження. Кондиціювання в квартирі дуже затребуване в момент настання рекордно більших плюсових температур. Проте встановити таке обладнання можна у будь-який сезон, щоб улітку не довелося рятуватися від спеки підручними засобами, доки проблему буде вирішено.

Система охолодження в квартирі є пристроями з декількома доступними функціями, головним завданням яких прийнято вважати охолодження. Однак сучасні установки спрямовані на контроль температури повітря у приміщенні, вологості повітря та його чистоту. Компанія БТ-Сервіс пропонує якісні рішення, тут можна замовити системи кондиціювання повітря у квартирі від команди професіоналів. При цьому передбачається комплекс послуг, включаючи монтаж та налаштування роботи обладнання.

Базові види систем кондиціювання для квартир та їх особливості

Важливим завданням компанії БТ-Сервіс є грамотний підхід до підбору та монтажу обладнання. Оскільки кожна житлова площа відрізняється низкою особливостей, а різні пристрої — функціональними можливостями і розраховані на конкретну площу, допомога в їх покупці від фахівців буде доречною. Системи кондиціювання в квартирі можуть бути такими видами:

 • спліт-системи - являють собою два блоки, перший встановлюється зовні на стіні, а другий - усередині житла, компресор зовні видає багато шуму, водночас кондиціонер працює майже безшумно;
 • канальні та касетні – ефективні пристрої, що не вимагають жодних змін в інтер'єрі при встановленні, один такий зовнішній модуль обслуговує відразу дві або більше кімнат одночасно та рівномірно розподіляє повітря у всіх куточках;
 • мульти спліт - відрізняються мінімальною кількістю зовнішніх блоків, при цьому обмежені у функціоналі, як правило, призначені для охолодження повітря або застосовуються для нагрівання, одночасно ці опції не сумісні;
 • складні (комбіновані) - найкраще рішення для квартир з великою кількістю кімнат і великою площею, мають на увазі установку відразу декількох спліт-систем або комбінування декількох видів для забезпечення комфортних умов.

За типом розміщення та монтажу виділяють класичні системи та преміум-класу. Перші мають на увазі наявність внутрішніх настінних блоків. Елітний клас – внутрішні блоки канального типу. До других відносять:

 • підлогові;
 • канальні;
 • підстелі;
 • касетні.

Також сюди відносять пристрої, яким не потрібне з'єднання з повітропроводами та додатковими установками.

Як правильно підібрати систему охолодження?

Функціональна система кондиціонування повітря у квартирі має бути встановлена за допомогою фахівців, оскільки від цього залежить комфорт та мікроклімат житла. Тому купити кондиціонер та покластися на невідомих підрядників з монтажу – не найкраща ідея. Це призводить до неприємних наслідків, наприклад неправильний підбір обладнання. Також проблемою стане нерівномірний розподіл повітря або, ще гірше, поломка техніки внаслідок неправильної установки через короткий проміжок часу.

Базовими критеріями для підбору, щоб система кондиціювання у квартирі на високому рівні справлялася з поставленими завданнями, виступають:

 • площа та повний об'єм кімнати або квартири в цілому;
 • кількість та розмір вікон;
 • розмір місця монтажу внутрішнього блоку кондиціонування;
 • кількість техніки у приміщеннях;
 • особливості вентиляції;
 • тип опалення;
 • вид обладнання.

Ці відомості допоможуть команді фахівців правильно підібрати технічне обладнання для конкретної квартири. Компанія БТ-Сервіс дбає про комфорт клієнтів, тому враховує ряд параметрів, на яких ґрунтується процес співпраці.

Шаги взаимодействия
Выявление потребности при встрече или по телефону
Подготовка коммерческого предложения, разработка концепции и составления бюджета
Проектирование и подготовка технической докуметации со спецификациями
Поставка оборудования и материалов
Монтажные и пусконаладочные работы
Обслуживание бесперебойной работы системы
Надежность
проверенная временем
2011

Основание компании «БТ-Сервис». Основной профиль деятельности: интернет-торговля и монтаж кондиционеров.

2012

Установлено собственный рекорд по количеству выполненных монтажей за сутки - 68 кондиционеров.

2013

В ассортимент интернет-магазина добавлено отопительное оборудование.

2014

Создан собственный логистический отдел.

2015

Смонтирован и запущен первый геотермальный тепловой насос.

2017

Запроектирован и реализован крупнейший объект на геотермальных тепловых насосах Vaillant, общей мощностью 532 кВт.

2018

Сформирован собственный проектный отдел.

2020

Проектирование комплексных инженерных решений. Создан инженерный отдел контроля качества.

2021

Компания занимает лидирующие позиции в сегменте комплексных инженерных решений. Компания реализует не менее 3-х объектов ежемесячно.

С нами надежно, комфортно и выгодно!

С нами
надежно, комфортно
и выгодно!

Клієнти
Партнери