Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система кондиціонування будинку під ключ

У цій категорії немає товарів.

Система кондиціювання у приватному будинку: готові рішення

Кондиціювання приватного будинку – гарантія комфортного життя. Це можливість акліматизувати повітря в приміщенні так, щоб при необхідності воно охолоджувалося та нагрівалося. Підтримка правильної циркуляції є важливою за умов сучасного клімату: ви напевно звернули увагу, як різко відбуваються перепади температури навколишнього повітря. В актуальній ситуації система кондиціювання житлового будинку потрібна. Вона дозволить підтримувати правильну циркуляцію та баланс, зволожувати, іонізувати, очищати повітря.

Кондиціонери для квартири поставити простіше, ніж у будинок. Раціонально продумати це завдання на етапі планування самого житла. Але за вже готового рішення фахівці допоможуть вирішити проблему.

Чому чисте повітря таке потрібне? Поряд із водою він є однією з первинних потреб людини, запорукою здоров'я. Наявність у навколишньому середовищі атмосфери токсичних речовин, вихлопних газів, що знаходяться на низькому рівні повітря та циркулюють разом із повітряними масами, призводить до того, що дихати їм стає дуже шкідливо. У такому разі якраз і допомагають системи кондиціювання для приватного будинку. "БТ-Сервіс" - профі в цій галузі. Ми ґрунтуємося на досвіді та глибокому розумінні кондиціювання.

Система кондиціювання повітря у приватному будинку: переваги використання нашої продукції

При створенні таких систем для, наприклад, заміських будинків важливо продумувати багато аспектів. Крім вартості, яка буде зручна для споживачів різного рівня, пропонуємо вирішити нюанси дизайну та функціональності. Якщо ви звертаєтесь до «БТ-Сервісу», отримуєте реальний результат:

 • компактність обладнання;
 • продуманість та стильове рішення дизайну оформлення;
 • продуктивність та одночасно економічність роботи обладнання;
 • низка необхідних функцій кондиціонерів;
 • функціонування за будь-яких умов, навіть дуже низьких температур повітря на вулиці;
 • автономність керування;
 • підтримка багатоповерхових будівель приватного типу;
 • захист, заснований на кількох рівнях;
 • автоматичне діагностування проблем.

Кондиціювання житлового будинку - завдання, вирішувати яке доводиться у кожному випадку індивідуально. Зовнішні та внутрішні елементи обов'язково встановлюють з урахуванням стилю житла. Продуманий план кожного проекту заснований на тому, щоб виконати відповідне рішення щодо створення потоків, адже важливо все зробити так, щоб вони не прямували на деякі об'єкти, наприклад, спальне місце. Тому кінцевий результат системи кондиціювання для дому та його ефективність засновані на правильному проектуванні, якісному монтажі та виборі відповідного технологічного обладнання для кожного індивідуального випадку.

Як не зіпсувати фасад?

При погляді на будинок, заповнений абияк встановленими кондиціонерами, споживач приходить до зневіри: так само хочеться свіжого чистого повітря оптимальної температури, але псувати дизайн улюбленого приватного будинку - ні. Виконати раціональний правильний монтаж можуть тільки досвідчені фахівці, як «БТ-Сервіс».

Система кондиціювання для приватного будинку - це:

 • мультизональне рішення;
 • спліт та мульти-спліт-системи.

Мультисистеми є вигідним рішенням, оскільки це спосіб створити повноцінне кондиціювання. Це устаткування, у якому від зовнішнього блоку проходять до внутрішніх частин спеціальні магістралі. У першому варіанті така фреонова магістраль одна, проте вона має отвори до блоків, що встановлюються всередині.

Перший етап правильної роботи – точне концептуальне проектування. На ньому заснований кінцевий результат та якість. Монтаж вирішується індивідуально: місце встановлення внутрішніх блоків буває різним – у продуманій ніші, просторі стелі тощо.

Зручна спліт система враховує для кожного внутрішнього елемента один зовнішній блок. Мультиваріант - це до п'яти внутрішніх пристроїв на одне зовнішнє. «БТ-Сервіс» - це не лише інженування та проектування. Система кондиціювання приватного будинку починається з першого кроку – звернення до нашого інтернет-магазину. У нас замовляють обладнання не тільки для підтримки клімату в приміщеннях, але й для опалення, водоочищення, зволоження і не тільки.

 

Якщо необхідно отримати максимальну насолоду від кондиціювання котеджу, потрібно розробити проект системи кондиціювання котеджів. На відміну від квартири, під час проектування в будинку одними простими розрахунками процес не обмежується. Важливо правильно підібрати місце, де буде розміщено кондиціонер. Охолоджувальне обладнання не повинно завдавати дискомфорту своїм розміщенням, потрібно також уникати прямого напрямку холодного повітря на зони відпочинку та місце роботи.

Зараз на ринку представлено велику кількість систем кондиціонування із розряду кліматичного обладнання. Перед покупкою варто переконатися, що кондиціонер може створювати та підтримувати сприятливе співвідношення температури, вологості, швидкості руху повітря з мінімальним вмістом у ньому пилу та мікроорганізмів.

Вибираємо кондиціювання для котеджу

Популярна система кондиціювання заміського будинку – це мульти-спліт-система. Даний варіант визнаний найзручнішим в установці та найпростішим у використанні. Комплект складається з одного зовнішнього блоку, встановлюється зовні будинку, потім до нього підключаються блоки, що залишилися всередині будинку. За принципом конструктора складаються деталі (не забуваймо, що для кожної кімнати, залежно від розміру, підбирається відповідний розмір внутрішнього блоку).

Мультизональні системи кондиціювання для котеджів надають можливість налаштувати необхідну температуру, оснащені автоматичною підтримкою встановленої прохолоди, фільтрами підвищеного захисту від пилу та мікроорганізмів, легко справляються із завданням охолодити весь котедж чи нестандартну кімнату.

Параметри, за якими підбирають кондиціонер:

 • орієнтація вікон з боків світла та його розмір;
 • обсяг приміщення;
 • кількість осіб у приміщенні;
 • наявність та приблизну кількість техніки.

Виробники можуть похвалитися гнучкою ціновою політикою від найдешевших варіантів до максимально дорогих. Це ускладнює процес порівняння, але дозволяє оцінити функціонал, який отримуєте за ту саму суму у виробників. Рекомендується уникати пристрою з мінімальним цінником з кількох причин:

 • використання пластику поганої якості для матеріалів (швидко жовтіє);
 • обмежений функціонал .- можна лише включити та вимкнути, відсутній регулятор температур.

Головний недолік – такі агрегати сильно галасують під час роботи, що заважає комфортному відпочинку, особливо у нічний час.

Категорії кондиціонерів

У плані вартості можна поділити на наступні категорії:

 • дешеві;
 • середні;
 • дорогі;
 • елітні.

Аналіз дешевої групи показав: продукція виробляється у Китаї, часто без сертифікатів якості та безпеки. Покупка в цьому випадку — суцільна лотерея, бо кожен другий агрегат уже ремонтувався, а кожен третій — не працює. На цьому варіанті можна зупинитися, коли покупка потрібна на рік або два максимум, щоб не переплачувати дорогу версію. Коротка гарантія, погано піддаються ремонту, краще викидати та купувати новий.

Середній – вже має надійність, можна без зайвих зусиль проводити самостійне чищення та заміну фільтрів, а при належному навичці ще й заправити охолоджувальну речовину. Також є запас додаткових функцій, таких як режим сну, таймер та інше. Можна регулювати температуру під потреби. Гарантія вже покриває цілий рік, запчастини на ремонт легко доступні. Шанс придбати непрацюючий пристрій є меншим.

Дорогі версії складають імениті бренди, назва яких всім знайомі. За наявності необхідної суми грошей краще придивитися до інверторних кондиціонерів із заправкою фреону R410. Вони мають великий набір функцій і можливість налаштування таймера, автоматичної підтримки потрібної температури.

Елітні марки Daikin, Mitsubishi Electric можуть запропонувати найкращі спліт-системи. Повна відсутність бракованої продукції, гарантія якості 2 роки і вище, відмінний матеріал корпусу та запчастин, що використовуються. Прослужить вдвічі більше за гарантійний термін. У системі є спеціальний блокатор, який відключить пристрій у разі неправильної експлуатації. Працюють у розширеному діапазоні температур. Ціна є також гарантом тихого режиму роботи. Барвисті дизайни, які можуть прикрасити кімнату.

Шаги взаимодействия
Выявление потребности при встрече или по телефону
Подготовка коммерческого предложения, разработка концепции и составления бюджета
Проектирование и подготовка технической докуметации со спецификациями
Поставка оборудования и материалов
Монтажные и пусконаладочные работы
Обслуживание бесперебойной работы системы
Надежность
проверенная временем
2011

Основание компании «БТ-Сервис». Основной профиль деятельности: интернет-торговля и монтаж кондиционеров.

2012

Установлено собственный рекорд по количеству выполненных монтажей за сутки - 68 кондиционеров.

2013

В ассортимент интернет-магазина добавлено отопительное оборудование.

2014

Создан собственный логистический отдел.

2015

Смонтирован и запущен первый геотермальный тепловой насос.

2017

Запроектирован и реализован крупнейший объект на геотермальных тепловых насосах Vaillant, общей мощностью 532 кВт.

2018

Сформирован собственный проектный отдел.

2020

Проектирование комплексных инженерных решений. Создан инженерный отдел контроля качества.

2021

Компания занимает лидирующие позиции в сегменте комплексных инженерных решений. Компания реализует не менее 3-х объектов ежемесячно.

С нами надежно, комфортно и выгодно!

С нами
надежно, комфортно
и выгодно!

Клієнти
Партнери