Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система центрального кондиціювання у квартирі під ключ

У цій категорії немає товарів.

Канальне кондиціювання квартири – особливості та переваги

У приміщеннях має бути комфортно, тому на увагу заслуговує кондиціювання повітря. Це стосується не лише комерційних площ, а й квартир. Щоб забезпечити процес, користуються кліматичним обладнанням. Практичне рішення – центральне кондиціювання у квартирі.

У оснащенні системи використається внутрішній блок канального типу. У конструкцію входять зовнішній та внутрішній блоки, які з'єднують між собою трубопроводи. У складі внутрішнього блоку є необхідна електроніка, фреоновий теплообмінник та вентилятор, завдяки якому циркулює повітря. Канальні системи припускають прихований монтаж. Усередині приміщення видно лише ґрати, через які забирається та випускається повітря. Центральне кондиціювання квартири монтується у процесі капітального ремонту.

Чим відрізняється обладнання для канального кондиціювання?

Завдяки такому обладнанню здійснюється регулювання температури та мікроклімату в окремих приміщеннях. Воно буває:

 • низьконапірним;
 • середньонапірним;
 • високонапірним.

При підборі повітроводів враховується площа квартири та особливості. Внутрішній блок створює напір повітря, від характеристик залежить довжина повітропроводу та кількість вигинів.

Основна перевага полягає у прихованому монтажі. У приміщенні створюється інтер'єр у будь-якому стилі, від системи кондиціювання зовні залишаться лише ґрати.

Система відрізняється масою переваг. Обладнання – потужне та продуктивне. Канальні кондиціонери одночасно обслуговують декілька приміщень. Швидкість потоку повітря можна регулювати, при необхідності підмішують свіжі повітряні маси. Відмінна риса пристроїв – мінімальні вібрації та шум. Для розміщення внутрішніх блоків можливе використання технічних приміщень, корисний простір не буде зайнятий.

У процесі монтажу враховується ревізійне вікно. Воно буде потрібне в тому випадку, коли потрібно обслуговувати або ремонтувати обладнання.

Система центрального кондиціювання у квартирі – як вибрати обладнання?

Щоб кондиціювання було якісним, необхідно правильно вибрати обладнання. Пристрої підбираються індивідуально, обов'язково враховуються архітектурні особливості об'єкта, наприклад, кількість вікон. Вибір обладнання залежить від:

 • кількості людей, які постійно перебувають у приміщенні;
 • необхідної продуктивності та напору повітря;
 • оптимальної потужності пристроїв під час обігріву;
 • запланованої загальної споживаної потужності;
 • кількості додаткових джерел випромінювання тепла;
 • принцип роботи;
 • габаритних розмірів;
 • функціональність техніки.

Сучасна кліматична техніка має додаткові функції. Пристрої можуть виконувати антибактеріальну обробку повітряних мас та автоматично змінювати режими. У квартирах встановлюються моделі, які можуть додатково підігрівати повітря.

Потрібно не тільки правильно вибрати пристрої, але й грамотно виконати їх монтаж. У цьому враховуються вимоги виробника. Установка складається з кількох етапів. На першому етапі укладаються повітроводи, трубки та кабельні траси. Потім монтуються та підключаються внутрішні блоки. Наступний етап – встановлення зовнішнього блоку, з'єднання з трубками та шлангами. Для зниження навантаження із патрубків проводиться вальцювання трас. На останньому етапі системи видаляється повітря і закачується фреон.

На вартість кліматичного обладнання впливають характеристики: потужність, напір повітря, що забезпечується, додаткові функції, автоматичні режими, виробник.

Компанія "БТ-Сервіс" десять років займається монтажем систем кондиціювання. У штаті працюють кваліфіковані співробітники, успішно завершено сотні об'єктів різної складності. Щоб замовити центральне кондиціювання, заповніть форму на сайті. Менеджер передзвонить у робочий час і обговорить питання, що виникли.