Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Каналізація

Автономна каналізація в приватному будинку, котеджі.

Санвузол у будинку, гаряча вода, пральна машинка автомат, посудомийна машинка та туалет – від усіх цих благ цивілізації складно відмовитися, проживаючи в приватному будинку далеко від загальноміської каналізаційної системи. Тому сучасні котеджі зводяться вже з урахуванням усіх комфортних для життя умов, серед яких автономна каналізація – одне з першочергових завдань.

Правильно розрахована та реалізована каналізаційна система проектується з урахуванням типу ґрунту, віддаленістю від джерел питної води. Крім того, надзвичайно важливою є кількість людей, що постійно проживають в будинку, і кількість побутових приладів, що використовують стік. Така грамотно спроектована каналізація ефективно служитиме багато років, не створюючи проблем із забрудненням довкілля.

Види автономних каналізаційних систем для приватного будинку та особливості застосування

Найпопулярнішими способами організації автономних каналізаційних систем є:

  • - вигрібна яма;
  • - фільтруючий колодязь;
  • - Установки біологічного очищення стоків.

Правильно викопана вигрібна яма або колодязь, що фільтрують, здатні стати хорошим і безпечним для екології рішенням. Але такі види каналізації не зможуть впоратися з обслуговуванням будинку для постійного проживання, а підійдуть лише для будинків із сезонним проживанням та дачами. Крім того, вони не забезпечують необхідний рівень очищення води, яка потім надходить у ґрунт, до рослин, у колодязі питної води тощо.

Для заміських котеджів з цілорічним проживанням потрібне застосування серйозної системи каналізації, яка буде безвідмовно працювати за будь-яких температур і умов. Такими системами є установки біологічної очистки стоків.

Принцип роботи та експлуатації установки біологічного очищення стоків

Комфорт людини, безсумнівно, завдає шкоди екології довкілля. Високі обсяги споживання води виснажують її природні джерела. Ретельне очищення стоків дозволить значно зменшити рівень забруднення річок, озер та підземних вод, суттєво покращуючи їх екологічний стан та, до того ж, дозволить витрачати менше грошей на очищення води для вживання.

Автономная канализация в частном доме, коттедже

Компанія БТ-Сервіс пропонує купити установку біологічного очищення води, процес очищення води в якій ґрунтується на механічних та біологічних методах і може сягати 97-98%. Стоки проходять кілька стадій, кожної з яких поетапно позбавляється осаду і грубих частинок, нітратів. Після механічної очистки стоки надходять в аератор і починається процес біологічної очистки. Багато бактерій поглинають шкідливі речовини, де під впливом спеціальних ферментів проходить їх нейтралізація, а стічні води очищаються. Мул із бактерій осідає у вторинному відстійнику, а очищена вода виводиться ерліфтом із установки.

Установки біологічної очистки мають ряд переваг:

  • - відсутність неприємних запахів біля будинку;
  • - ґрунтові води, ґрунт та рослини не забруднюються нітратами та іншими хімікатами з вашого щоденного побуту;
  • - немає потреби наймати машину для асенізації;
  • - можливість обслуговувати будинки з великою кількістю мешкаючих (від 4 осіб);
  • - автоматична робота без втручання;
  • - можливість автономної роботи за умов аварійного відключення електроенергії.

Мінімальне обслуговування таких установок полягає в періодичному очищенні камери для затримки грубих частинок (паперу, серветок, залишків їжі) та очищення ілосбірника. Остання здійснюється промиванням мішка з мулом проточною водою.

Дренажні установки для акумуляції та поступового дренування стічних вод

У нашому інтернет-магазині БТ-Сервіс можна купити дренажну систему тунельного типу, призначену для акумуляції та плавного виведення очищених стічних вод у ґрунт. Являє собою пластиковий тунель з кришками та дренажними отворами по всій площі конструкції. Особливість такої дренажної установки у можливості використання всього внутрішнього обсягу тунелю, мінімальні витрати на установку, компактні розміри та тривалий термін експлуатації.

Автономная канализация в частном доме, коттедже

Де придбати обладнання для автономної каналізації для приватного будинку вигідно?

Компанія БТ-Сервіс зібрала у своєму каталозі широкий асортимент обладнання для організації комфортного автономного побуту в приватному будинку. У нас можна купити системи біологічного очищення стоків для приватного будинку, котеджу, АЗС від надійного українського виробника Ecosoft – експерта з водоочищення.

Ми проводимо встановлення автономних каналізаційних систем у Києві та межах Київської області. А завдяки співпраці з перевіреними транспортними компаніями, ми пропонуємо здійснити безкоштовну доставку будь-якого товару до вашого міста: Дніпро, Одесу, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.

Купівля є надто затратною для одноразової виплати – у нас можна купити автономну каналізацію у кредит або розстрочку на кілька платежів.

Телефонуйте за номером 0 (44) 225-63-32, щоб дізнатися подробиці та отримати консультацію при виборі.