Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Вентиляція котеджу під ключ

У цій категорії немає товарів.

Облаштування вентиляції готової будови починається з проектування. Інженер розраховує необхідну продуктивність та вибирає пристрої, які підійдуть для монтажу на кухні чи ванній, щоб забезпечити потрібну швидкість циркуляції повітряних потоків. Для захисту приміщень від проникнення вихлопних газів, пилу, нагрівання повітря використовуються надійні технології, що забезпечують комфортний мікроклімат.

Українська інженерна компанія «БТ-Сервіс» 11 років створює індивідуальні проекти та нові інженерні розробки в галузі вентиляції та кондиціонування котеджів, щоб мешканці не відчували затхлих та сторонніх запахів, вогкості в будинку.

Як правильно організувати природну та примусову вентиляцію котеджу?

Природна аерація заміського будинку продумується заздалегідь перед початком будівництва. Вентиляційні ходи з господарських приміщень з великим споживанням повітря повинні виходити на дах, а їх будова не заважати природному відтоку відпрацьованих повітряних мас. Простий і недорогий спосіб конвективної системи провітрювання забезпечує необхідні обсяги повітрообміну. Грамотно влаштована вентиляція котеджу починається житловими кімнатами і закінчується в повітропроводах кухні, ванної, з/в.

Функціонування витяжної системи залежить як від способів захоплення свіжих повітряних потоків, а й від механізмів їх розподілу по приміщенням. Досягти потрібного ефекту можна використанням техніки "мікропровітрювання" вікон, встановити в приміщеннях переточні ґрати або залишити зазор під дверима. Адекватно працювати подібна система може в осінньо-весняний період, коли створюється потяг повітря за рахунок різниці температури. У літній період природна аерація приміщень припиняється. Вирішенням цієї проблеми буде встановлення провітрювачів, які здатні безперервно нагнітати повітря у житлові кімнати. Змішаний тип вентиляції відноситься до бюджетних проектів, які добре справляються із завданням клімат-контролю. Електричні провітрювачі слід обслуговувати, що несе витрати на експлуатацію. Існують витяжні системи з рекуперацією повітря, але вартість їхнього обслуговування висока.

Для збереження дерев'яних поверхонь, запобігання утворенню мікробіологічних забруднень можна використовувати припливно-витяжні установки, які забезпечують постійний процес аерації, перешкоджають утворенню протягів та не вимагають витрат на експлуатацію. Додавання в систему нагрівача повітряних мас заощаджує електроенергію та опалення, а в зимовий період підвищує вологість. Ефективне провітрювання житлових кімнат - істотна перевага конструкції, але вона не підійде для очищення повітря на кухні або ванній. Вирішити проблему надмірного накопичення шкідливих домішок у кухні при використанні припливно-витяжної вентиляції можна установкою провітрювача, який усуває відпрацьоване повітря за допомогою природної аерації, видаляючи сторонні запахи та вологість із кухні та санвузла. Можна встановити повітропроводи з клапанами, які включаються за потреби.

Окрім житлових та господарських приміщень, власник котеджу облаштовує технічні будівлі (гараж, сауну чи лазню), у яких існують нюанси монтажу системи вентиляції. Допомога інженерів нашої компанії сприяє правильній організації процесів циркуляції повітряних потоків, наприклад, подача кисню підтримує вогонь у каміні або котельні, захоплення свіжого повітря з вулиці сприяє регулюванню рівня вологості в сауні без надлишку вогкості.

Що може запропонувати споживачеві інженерна компанія "БТ-Сервіс"?

Оптимальною системою вентиляції заміського будинку вважається припливно-витяжна. Вона здатна видаляти та поповнювати запаси свіжого повітря, підтримувати необхідний баланс. Перевагами припливно-витяжного механізму циркуляції повітряних потоків є:

  • виконання контролю за процесами повітрообміну;
  • економія енергоресурсів;
  • високі експлуатаційні характеристики;
  • автоматизована підтримка роботи кондиціювання та вентиляції;
  • фільтри та нагрівальні елементи, рекуператори допоможуть покращити якості споживаного повітря: усунення неприємних запахів, зайвої вологи.

Монтаж вентиляційної системи котеджу слід продумати на етапі будівництва. Потрібно облаштувати вентиляційні ходи та венткамеру. Наші співробітники проводять інтеграцію вентобладнання не тільки під час зведення будинку, а й у готові інженерні конструкції будинку. Звернення за допомогою до нашої компанії дозволяє покращити умови перебування у котеджі. Ми маємо величезний досвід у сфері проектування, проводимо якісний підбір обладнання та монтаж конструкцій для каркасних та дерев'яних будівель.

Організація вентиляції "під ключ" нашою компанією дозволяє:

  • розрахувати точну потужність необхідного обладнання для забезпечення потреб системи;
  • вибрати якісне електроустаткування клімат-контролю;
  • підготувати схему ведення комунікацій та підключення пристроїв;
  • провести монтажні заходи;
  • гарантійне обслуговування техніки.

Інженери та монтажники компанії мають знання принципів функціонування вентобладнання, циркуляції повітряних мас, мають навички монтажу конструкцій та вирішують складні питання організації адекватної системи вентиляції котеджу, яка працюватиме багато років.