Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Проектування та монтаж систем вентиляції та кондиціювання, опалення

Система опалення, вентиляції та кондиціювання - збереження тепла взимку та прохолоди влітку

Підтримати в будинку необхідний температурний режим, провести фільтрацію та очищення повітря допомагає застосування сукупності спеціального технічного обладнання. Робота цих складових сприяє зміцненню людського здоров'я, що обумовлюється утриманням комфортного ступеня вологості для людей, що проживають у будинку. Пристосування призначаються для збереження в приміщенні тепла в зимовий період, свіжості та прохолоди - у спеку року.

Професійне проектування та монтаж систем вентиляції та кондиціонування надає користувачам комплексу можливість зберігати параметри повітря на бажаному рівні. Використовувати таку систему доцільно для виведення назовні відпрацьованого повітря за допомогою вентиляторів та труб, подачі всередину чистих повітряних потоків із заздалегідь встановленими параметрами. Системи вентиляції, опалення та кондиціювання можуть бути обладнані нагрівальними елементами для ефективного опалення всієї площі приміщення.

Різновиди комплексів

Кожен варіант проектування комплексної підтримки температури у приватному будинку відрізняється своїми перевагами. Основною схемою найчастіше виступає обладнання для кондиціювання та опалювальні теплові насоси. Найзатребуванішими рішеннями серед користувачів вважаються такі різновиди:

  • економічний - застосовуються провітрювачі з рекуперацією або вентиляційні установки для повернення тепла до приміщення, конвектори для кімнат;
  • оптимальний - з додатковими функціями (автоматизоване керування потоками повітря, режимом температури, вологості, багаторівневою фільтрацією);
  • преміальний - прихований монтаж у підвісних стелях, підсобних приміщеннях.

Для економічного вигляду характерна наявність базових функцій, пристрої виконані у мінімалістичному дизайнерському напрямку. Оптимальне рішення характеризується безшумною роботою, створюючи цим комфортну при використанні обстановку. Преміальному варіанту притаманний широкий перелік опцій.

Переваги комплексного обладнання

Системи вентиляції, кондиціювання та опалення застосовуються для переміщення зовнішніх та внутрішніх повітряних потоків, провітрювання та опалення будівель. Основними перевагами використання ОВіК виступають такі фактори:

  • єдиний комплекс деталей із злагодженою, ефективною роботою всіх складових;
  • вартість охолодження та зігрівання нижче порівняно працюючим окремим обладнанням;
  • зручне для користувачів керування;
  • система опалення, вентиляції та кондиціювання не займає велику ділянку простору.

Така комбінація пристроїв, як ОВіК, відрізняється спільною роботою всіх елементів комплексу. Головне завдання комплексу — регулювання заданих параметрів повітряних потоків, що ґрунтується на примусовому принципі вентилювання.

Розробка ОВіК

Проектування, монтаж вентиляції повинні проводитися майстрами, оскільки така конструкція складається з великої кількості елементів. Розробка такого комплексу професіоналами здійснюється у повній відповідності до документації конкретного проекту. Відповідно до регулюючих норм, системи вентиляції, опалення та кондиціювання повітря створюються з урахуванням протипожежних вимог. Також проводиться проектування теплового захисту будівлі та теплових пунктів, розробка внутрішніх санітарно-технічних, теплових мереж. ОВіК працює на принципах фізики - теплопередача, гідродинаміка, термодинаміка.

Інженерна компанія "БТ-Сервіс" (Україна, Київ) з досвідом роботи у сфері комплексних рішень систем кондиціювання, вентиляції та опалення пропонує готові варіанти – генерування ідеї до практичної реалізації проекту. Наші рішення щодо помірної вартості розраховані для будинків площею: до 100 м², в діапазоні 100-250 м², понад 250 м². Ми забезпечуємо своїм клієнтам мінімальне споживання електроенергії за високої ефективності систем.