Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Кондиціонер Gree Lomo Inverter GWH12QC-K6DND2D GOLDEN

Код:  000085669

Акція! Супер ціни на акційний товар від нашого магазину!
Ціна
41 850 грн
37 665 грн
У наявності
Розстрочка online
4
24
4
Виробник:
Тип
настінний
Охолодна здатність
12 BTU
Площа приміщення
35 м2

Нова модель з інверторним компресором, що відноситься до бізнес-класу. Це відносно недорогий, економічний і продуктивний кондиціонер, який має великий набір корисних функцій і здатний створити комфортні умови в приміщенні, обігріти, осушити або охолодити повітря.

Інверторний компресор дозволить проводити плавне регулювання потужності, що в кілька разів скорочує споживання електроенергії, повністю позбавляє проблем із пусковим струмом, а також гарантує роботу при низькому рівні шуму. Крім того, кондиціонери мають функцію управління за допомогою WI-FI, а це означає, що ви можете віддалено задавати потрібний рівень температури, включати та вимикати певні режими. Для керування кондиціонером по WI-FI необхідно завантажити спеціальний додаток та встановити його на свій смартфон. Посилання на програму буде додане в документації до кондиціонера.

Компактна форма та оригінальний дизайн допоможуть агрегату вдало вписатися в інтер'єр квартири, приватного будинку, офісного приміщення, невеликого магазину, ресторану, кафе, а також будь-яке інше громадське приміщення площею до 35 кв.м.

Економне споживання електроенергії кондиціонера стало можливим завдяки класу енергоефективності «А++» у режимі охолодження та «А+» у режимі нагрівання. Кондиціонер здатний працювати в режимі нагрівання при морозах до -22 градусів, що дозволяє економно обігрівати приміщення значну частину холодної пори року.

Кондиціонер працює на екологічно чистому фреоні R32.

Робочі режими:

 • автоматичний режим роботи вентилятора - обертання вентилятора можна регулювати мікропроцесором залежно від умов роботи кондиціонера.
 • осушення та очищення повітря – модель кондиціонує повітря, осушує його, усуваючи надмірну вологість, а також здійснює попереднє очищення.
 • охолодження та обігрів – кондиціонер створює найбільш підходящу кліматичну зупинку, яка сприяє вашому комфорту та приємному проведенню часу.
 • при низькій температурі (-22°C).

Функції керування:

 • Функція I Feel – система контролює температуру в області знаходження пульта дистанційного керування.
 • таймер – дана функція дозволяє проводити автоматичне увімкнення/вимкнення кондиціонера у строго запрограмований вами час.
 • годинник на пульті.
 • режим «Турбо» - дана функція дозволяє проводити швидке нагрівання або охолодження повітря, коли кондиціонер працює на повну потужність.
 • робота в режимі «Сон» - забезпечує комфорт та економію електроенергії. Кондиціонер автоматично змінює температурний режим через годину після ввімкнення режиму.
 • широкий потік повітря – дана функція дозволяє здійснювати рівномірний розподіл нагрітого та охолодженого повітря усередині приміщення.
 • багатошвидкісний вентилятор.

Функції здоров'я:

 • фільтр Cold Plasma – система фільтрації активно руйнує білкову оболонку бактерій та вірусів, виключає необхідність інших типів фільтрації.
 • Електростатичний фільтр – проводить попереднє очищення повітря, знищуючи багато негативних факторів та неприємних запахів.
 • захист від грибків та цвілі - після вимкнення кондиціонер продовжує працювати якийсь час, видаляючи залишки вологи всередині корпусу.
 • захист від обдування холодним повітрям - в режимі обігріву вентилятор увімк. із затримкою, дозволяючи теплообміннику прогрітися.
 • електромагнітна сумісність - кондиціонер стійкий до е/м перешкод і не створює жодних перешкод у приміщенні.

Додаткові функції:

 • керування через Wifi.
 • авто рестарт - у разі відключення від мережі живлення, кондиціонер автоматично перезапускається, зберігаючи всі задані функції.
 • захист від обмерзання зовнішнього блоку став можливим завдяки реверсивному циклу кондиціонера.
 • система самодіагностики – якщо виникли несправності, то кондиціонер повідомляє про поломку на екрані свого дисплея.
 • блокування пульта дистанційного керування – дозволяє захистити вас від несанкціонованого доступу до кондиціонера.
Характеристики
Basic
Виробник Gree
Тип настінний
Потужність (max) охолодження/нагрів - 1080/900 Вт
Охолодна здатність 12 BTU
Площа приміщення 35 м2
Потужність охолодження 3500 Вт
Потужність обігріву 3700 Вт
Температурний діапазон роботи в режимі охолодження - від -15 ° C до +43 ° C, в режимі нагрівання - від -22 ° C до +24 ° C
Тип компресора інверторний
Система очищення повітря Генератор Cold Plazma; електростатичний фільтр
Рівень шуму внутрішнього блоку - 42/38/35/32/30/28/26 дБ., зовнішнього блоку - 52 дБ
живлення 1Ph, (220-240)V, 50Hz
Системи захисту захист від грибків та цвілі; захист від обдування холодним повітрям; авторестарт; захист від обмерзання зовнішнього блоку; система самодіагностики; блокування пульта дистанційного керування
Розмір (ВхШхГ) внутрішнього блоку - 289х845х209 мм., зовнішнього блоку - 596х848x320 мм.
Вага внутрішнього блоку – 10,5 кг., зовнішнього блоку – 31 кг.
Холодоагент R32
Колір золотий
Додатково основні режими: авто підтримка температури (AUTO), обігрів, осушення, охолодження; LCD дисплей; автоматичний режим роботи вентилятора; таймер; годинник на пульті; широкий потік повітря; Wi-Fi керування (опція); діаметр труб (газ) – 9 мм; діаметр труб (рідина) – 6 мм; максимальна довжина магістралі – 20 м; максимальний перепад висот – 10 м
Країна виробник Китай
Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Номер Назва Розмір Дата додавання
1 Інструкція з експлуатації Gree Lomo Inverter 7.56MB 20.07.2022
Кондиціонер Gree Lomo Inverter GWH12QC-K6DND2D GOLDEN Кондиціонер Gree Lomo Inverter GWH12QC-K6DND2D GOLDEN Кондиціонер Gree Lomo Inverter GWH12QC-K6DND2D GOLDEN Кондиціонер Gree Lomo Inverter GWH12QC-K6DND2D GOLDEN Кондиціонер Gree Lomo Inverter GWH12QC-K6DND2D GOLDEN Кондиціонер Gree Lomo Inverter GWH12QC-K6DND2D GOLDEN Кондиціонер Gree Lomo Inverter GWH12QC-K6DND2D GOLDEN Кондиціонер Gree Lomo Inverter GWH12QC-K6DND2D GOLDEN
Ціна
41 850 грн
37 665 грн