Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Геотермальне опалення під ключ

У цій категорії немає товарів.

Сучасні технології ґрунтуються на природних багатствах. Така й робота теплового насоса «вода-вода», що бере джерело енергії ґрунтові води. Для роботи такого обладнання буриться потрібна кількість свердловин. Свердловина буває і одна, але при нестачі дебіту використовують уже якусь кількість залежно від ресурсності. Зрозуміло, організовують і злив. Він також прямує у свердловини або у водойми.

Тепловий насос «вода-вода» для опалення має явну перевагу: температура джерела в грунті постійна в будь-який час року, а її кількість нічим не обмежена, воно постійно. Єдиний мінус – кінцівка терміну служби. Але пропрацює вона багато років на славу, дозволяючи зробити автономне опалення та економити на інших природних джерелах енергії.

Геотермальна система опалення, ціна якої виправдана для створення опалювальної мережі приватного житла, де мешкає сім'я з кількох людей, є актуальною, раціональною. Якщо ви вирішили, що така опалювальна мережа підійде і вам, то зробили правильний крок заради свого комфортного майбутнього. Компанія BTservice реалізує проект, спочатку вдавшись до ретельного проектування, а потім виконавши необхідні етапи: монтаж обладнання, його налагодження та запуск.

Геотермальні системи опалення: особливості та переваги

Система опалення, заснована на ґрунтових водах, особливо приваблива тим, що джерело енергії не буде перемерзати. Це зумовлено тим, що температура грунту незмінна протягом усього року. Першим аспектом, важливим для роботи обладнання цього типу, є витрата води.

Співвідношення витрати визначено формулою: 1 метр кубічний на годину на 5 кіловат потужності агрегату. Окрім витрати, важливо враховувати наявність у воді домішок. Вода буває жорсткою, що містить залізо, тому не можна спрямовувати джерело безпосередньо до насоса, проміжним елементом є теплообмінник. Споживчі особливості насоса "вода-вода" такі ж, як у іншого геотермального обладнання. Умови експлуатації також схожі на систему геотермального типу насосів інших різновидів.

Теплові водяні насоси і геотермальне опалення, що виконується ними, мають ряд переваг:

  • ефективністю;
  • незалежністю від природних умов;
  • екологічністю;
  • відсутністю необхідності у складному догляді та витратах, з ним пов'язаних.

Використання природних енергоносіїв є дбайливим методом. Воно дозволяє виготовити автономну систему, заощадивши на ресурсах, а також знижуючи витрати - фінансові, зрозуміло, також. Щоб обладнати ваше житло такою системою, варто звернутися до компанії, яка з 2011 року працює у сфері опалення та вентиляції. BTservice - професіонали своєї справи. Ми монтуємо сучасні теплові насоси «вода-вода», повністю організуємо процес від початку до кінця.

Опалення ґрунтовими водами: організація процесу

У завдання наших працівників є безліч розрахунків. Один із них — обчислення холодопродуктивності обраного обладнання. Подібні тонкощі відомі лише професіоналам. Саме з цієї причини важливо вкластися фінансово в проект, звернувшись до фахівців із дійсно багатим багажем теоретичних знань та практичних навичок. Це буде коштувати комфорт протягом довгих років використання.

Водяний тепловий насос не втрачає своєї ефективності. Якщо таке трапилося, то обладнання встановили люди, які не вміють цього робити. Наша команда чудово розуміє, що геотермальне опалення, ціна якого під ключ в Україні є вже оптимальною, обов'язково супроводжується такими деталями:

  • системою водоочищення;
  • насосом занурювального типу;
  • теплообмінником, що служить проміжною ланкою;
  • безперебійником;
  • джерелом резервної енергії.

На момент створення проекту наші співробітники вивчать якість води, підберуть потужність обладнання. Тип передбачуваної системи та всі її комплектуючі входитимуть у проект. Монтаж та запуск встановленої системи також виконує наша команда. Якщо в конкретному випадку оптимальним варіантом є тепловий насос грунту-вода, це буде обумовлено. Геотермальні системи опалення - це спосіб економії витрат і створення автономної мережі для комфортного життя.