Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Газова система опалення приватного будинку під ключ

У цій категорії немає товарів.

Газові опалювальні системи – як вибрати найкращий варіант?

У багатоквартирних будинках часто використовується централізоване опалення, а власникам приватних будинків доведеться самостійно дбати про тепло та комфорт у холодну пору року. Для опалення користуються різними ресурсами, але найвигіднішим з економічного погляду є природний газ. Тому ефективною та вигідною буде газова система опалення приватного будинку. Навіть якщо немає газопостачання, можна скористатися альтернативними варіантами: газгольдерами або газовими балонами.

Газ відрізняється прийнятною вартістю, крім того, ККД у нього високий. Його не потрібно додавати в казан, процес відбувається автоматично. На відміну від дров та вугілля, не відбувається утворення сажі та кіптяви. Одного потужного котла цілком достатньо для організації опалення в будинку з кількох поверхів.

Газова система опалення – вибір котла

При підборі котла потрібно враховувати характеристики будівлі, потребу в теплі та гарячій воді. Під час створення сучасного устаткування обов'язково враховують особливості його експлуатації. Спалювання газу є дуже економічним, пристрої відрізняються високою теплоефективністю.

Котли відрізняються за різними параметрами, один із них – кількість контурів. Пристрої бувають:

  • Одноконтурні. Обладнання призначене для нагрівання теплоносія, що залито в систему. У тому випадку, якщо потрібне нагрівання води для використання в побутових умовах, необхідно купити спеціальний бойлер.
  • Двоконтурні. Пристрій використовується не тільки для опалення, але й нагрівання води. У разі потреби можливе підключення до системи кількох моделей обладнання. У теплу пору року котел працює лише у режимі нагрівання води.
  • Пристрої також різняться за типом розміщення. Моделі бувають навісними та підлоговими. Для зменшення ваги настінних котлів у конструкції задіюється бітермічний теплообмінник та сплави металів. Подібні моделі дозволяють заощаджувати простір, за бажання пристрою вбудовують у шафу. У той же час, продуктивність підлогового котла нічим не обмежена. Для виготовлення теплообмінника використається чавун або сталь.

Камери згоряння бувають різних типів. Великою надійністю відрізняються атмосферні моделі. Відмінні риси – простота конструкції та принципу роботи. Котел має камеру згоряння відкритого типу. Для спалювання газу задіюється повітря, яке забирається із приміщення. Для регулювань та налаштувань користуються термомеханічними регуляторами. Турбовані казани відрізняються наявністю герметичної камери згоряння. Повітря, яке використовується для спалювання, забирається з вулиці. Продукти згоряння відводяться за допомогою вентилятора. Пристрої відрізняються економічністю та високим ККД. Хороша економічність відрізняється у конденсаційних моделей, ККД – 108-109 відсотків. У конструкції передбачено наявність закритої камери згоряння та модуляційного пальника. Конденсат збирається та енергія акумулюється завдяки конденсатору.

Система газового опалення – що має значення?

При виборі обладнання потрібно враховувати не лише його робочі параметри та конструкцію. Система опалення приватного будинку газом правильно працюватиме при правильному підборі:

  • потужності;
  • виробника;
  • вартості.

Важливо враховувати відгуки інших споживачів, вони дають змогу вибрати обладнання високої якості.

Система газового опалення приватного будинку працює якісно та економічно у тому випадку, якщо правильно виконати необхідні розрахунки. Їх виконують самостійно або за допомогою онлайн-калькулятора. Одного кіловата енергії вистачить для обігріву 10 м. кв.

Щоб газова опалювальна система працювала правильно, роботи з вибору та монтажу слід довірити професіоналам. Компанія «БТ-Сервіс» працює не один рік, на рахунку сотні задоволених клієнтів. Щоб залишити заявку або замовити дзвінок менеджера, зайдіть на сайт. Довірте опалення власного будинку професіоналам.