Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Газове опалення у квартирі під ключ

У цій категорії немає товарів.

Газове опалення в квартирі - гарантія затишку, тепла та економії.

Більшість людей незадоволені центральним підведенням тепла у багатоквартирних будинках. Крім того, що включають та вимикають тепло пізно, так ще й якість незадовільна. З цієї причини мешканці переходять на індивідуальне газове опалення. Це вигідний та ефективний варіант обігріву житла. Опалення приміщення за допомогою газу найчастіше ґрунтується на спеціальному казані, який використовується для роботи опалювальної системи або для опалення та прогрівання води.

Наша фірма спеціалізується на комплексі робіт із розробки та встановлення опалювальних систем, у тому числі й газового типу. Ми пропонуємо розумні, демократичні ціни, гарантії на послуги, гарантуємо професіоналізм, дотримання термінів.

Газове опалення квартири: різновиди та особливості обладнання

Існує безліч систем. Однак часто у квартирах використовуються такі пристрої:

  • Газовий котел. Газове опалення квартири за допомогою котла має на увазі облаштування водяної системи. Котел може бути настінним із сталевими теплообмінниками або підлоговим із чавунними теплообмінниками, з одним або двома контурами, із закритою або відкритою камерою згоряння. Газове опалення у квартирі котлом відрізняється підвищеним ККД та відносно легкою установкою.
  • Конвектори. Подача тепла через конвектори передбачає встановлення радіаторів та труб для подачі теплового носія. Обладнання оперативно монтується, а за ціною обійдеться дешевше за аналогічні електричні установки.
  • Інфрачервоні випромінювачі. Опалення квартири газом за допомогою такого пристрою реалізується для приміщень великих площ. Пристрій працює за принципом випромінювань сонячного проміння, випускають моделі від 1,5 кВт потужності.

Зазвичай застосовуються саме котли, оскільки вони використовують у роботі природний газ, коштують не дуже дорого, управління просте, можна автоматизувати.

Для нормальної та безпечної роботи котла у квартирі, для підтримки процесу горіння, потрібна повітряна маса. Її можна забирати із приміщення або ззовні. Варто врахувати, що індивідуальне опалення газом на природній тязі дозволяється не скрізь, тому необхідно переконатися, що житло відповідає актуальним нормативам. Якщо використовувати метод примусової тяги вентилятором, то забір повітря і відведення продуктів згоряння має реалізовуватися з вулиці або зі спеціального приміщення - своєрідної котельні.

Газове опалення в квартирі: ціна та переваги комплексу послуг від нашої компанії

Серед переваг організації автономного обігріву варто виділити наступні:

  • незалежність від гарячого водопостачання;
  • економія грошей на оплату комунальних послуг;
  • висока продуктивність - ККД котлів становить 95 відсотків.

Крім позитивних моментів, які отримує власник квартири під час автономного опалення, варто відзначити деяке розбалансування. Це відбувається через те, що багатоквартирні будинки розраховані на використання з вмонтованою гідравлічною апаратурою. Крім втрат теплового балансу, іноді трапляються порушення норм монтажу пристрою. Однак цього не станеться, якщо звернутись до кваліфікованих професіоналів нашої компанії.

Ми пропонуємо клієнтам вигідні умови співпраці. Для замовлення комплексу готових рішень щодо проектування установки системи автономного опалення в квартирі необхідно зв'язатися з нами за вказаним на сайті телефоном або через онлайн-форму. Після прийому заявки та уточнення всіх деталей фахівці проводять огляд, оцінку об'єкта, пропонують відповідні рішення та складають кошторис. Потім виконується проект та підготовка всіх документів, на основі чого потім закуповуються матеріали та обладнання. Після монтажу системи слід обов'язково перевірити працездатність системи газового опалення в квартирі.

Ми пропонуємо вигідні ціни на послуги з організації газового опалення в квартирі під ключ, швидке та якісне виконання робіт та гарантії. У роботі використовується сертифіковане обладнання. Штат співробітників включає лише кваліфікованих менеджерів, інженерів, проектувальників та інших фахівців.