Геліосистеми для гарячого водопостачання купити у Києві, безкоштовна доставка по Україні, оплата частинами | БТ-сервіс
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Геліосистеми для гарячого водопостачання

Показано з 1 по 15 з 37 (всього 3 сторінок)

Геліосистеми для гарячого водопостачання та нагрівання басейну

Геліосистеми широко застосовуються для гарячого водопостачання та підігріву води в басейні. Сонячні геліосистеми ефективно працюють як у різних сферах промисловості та виробництва, так і у приватних будинках.

Кількість сонячної енергії, що потрапляє на будинок на рік, значно перевищує потреби в енергопостачанні. Розглянемо це питання на прикладі житлового будинку, площею 250 кв. На будинок такою площею може попадати від 130 до 210 МВт сонячного тепла на рік. При цьому потреби будинку в енергії приблизно дорівнюють 30 МВт на рік.

схема дома

Наведений нижче графік відображає потребу будинку в сонячній енергії в зимовий та літній періоди. Як видно на графіку, у літній період витрати енергії не високі, при цьому її надходження велике. Взимку все навпаки, споживання енергії зростає у кілька разів, а отримання енергії скорочується.

Існує два способи накопичення енергії:

- З сьогодні на сьогодні – такий метод передбачає встановлення бойлера, здатного акумулювати гарячу воду та тепло, отримане за один день. Тобто влітку ви отримуватимете максимальну продуктивність ГВП, у той час як взимку витрати енергії покриватимуться лише на половину. Така система не вимагає великих коригувань у плануванні будинку і до того ж є відносно недорогим рішенням.

- Сезон на сезон - дана система накопичення енергії передбачає максимальне утримання тепла, що надійшло в літні місяці, для використання її взимку, коли сонячна енергія практично не надходить. Прикладом використання такої геліосистеми є скидання тепла геотермальне поле теплового насоса.

схема потери тепла

 

Компанія «БТ-Сервіс» пропонує широкий вибір геліосистеми для ГВП (гарячого водопостачання) та обігріву басейну. Для правильного підбору геліосистеми для гарячого водопостачання необхідно визначитися з її потужністю та ефективністю. Потрібні параметри залежать від кількості людей у сім'ї та точок водозабору. Якщо вам потрібна допомога у підборі геліосистеми, зверніться за консультацією до наших спеціалістів. Фахівці БТ-Сервіс проведуть усі необхідні розрахунки, підберуть та змонтують відповідне обладнання. Ми працюємо тільки з найкращими виробниками світового ринку геліосистем, у нас представлені: геліосистеми Vaillant, геліосистеми Buderus, геліосистеми Protherm

«БТ-Сервіс» пропонує купити геліосистеми з установкою або з безкоштовною доставкою в Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України.

У нас є доступні ціни, а також є можливість купити геліосистему для гарячого водопостачання або обігріву басейну в кредит.

Для підбору обладнання та консультації ви можете звернутися до нас за телефоном:   0 (44) 225-63-32