Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Електрична система опалення під ключ

У цій категорії немає товарів.

Електрична система опалення - гарантія комфорту та тепла будинку

Організація опалення у власному будинку є питанням, вирішення якого безпосередньо впливає на комфорт проживання та збереження грошей власника. Затребуваним і вигідним варіантом є електричні системи опалення будинку. Сучасні електричні системи опалення різноманітні, тому кожен зможе підібрати відповідний варіант за кількістю енергоспоживання, ККД, зручністю та іншими параметрами.

Наша компанія спеціалізується на проектуванні та монтажі обладнання для опалення будинку. Електричне опалення під ключ розробляється та встановлюється з урахуванням особливостей будинку та побажань клієнта. Ми пропонуємо розумні ціни на послуги, оперативність виконання замовлень та якість виконаних робіт.

Електричні системи опалення в приватному будинку: переваги та різновиди

Вважається, що обігрів житла за допомогою електроенергії коштує дуже дорого, тому на переваги такого рішення навіть не дивляться. З переваг, які є у системи електроопалення, варто виділити такі:

  • екологічна чистота - немає жодних шкідливих викидів у навколишнє середовище;
  • підвищена безпека - немає відкритого вогню, вибухонебезпечних речовин, проводка має захист від спалаху;
  • обслуговування - сучасні системи електричного опалення автоматизовані, тому втручання людини не вимагають, немає вузлів, які потребують регулярного чищення та заміни;
  • немає потреби зберігати додаткові запаси палива;
  • габарити - системи електроопалення компактні;
  • ціна - в порівнянні з іншим обладнанням, електричні опалювальні системи для дому доступні за вартістю.

Недоліків дуже мало. Наприклад, не низька ціна на електроенергію та енергозалежність пристрою.

Існує безліч пристроїв для обігріву житла. Затребувані та відповідні системи опалення будинку на електриці такі:

  • Конвектори. За ціною цей варіант вважається найдешевшим, характеризується простотою монтажу та надійністю. Конвектори пропускають через себе холодне повітря, прогрівають його до необхідної температури і видмухують вже тепле в приміщення, такий обігрів відбувається швидко. Є настінні, підлогові моделі та плінтусного типу.
  • Тепла підлога. Це популярні електричні системи опалення приватного будинку, вважаються результативними з боку розподілу теплоти, але за ціною обходяться дорожче за конвектори. Тепла підлога може мати конструкцію з нагрівальними матами, інфрачервону та кабельну. Самостійною системою можна вважати лише кабельний варіант, решта – допоміжні.
  • Теплові насосні установки Насоси можуть брати тепло з повітря, ґрунту та води, а потім перетворювати на енергію для обігріву будинку. Така система електричного опалення, витрачаючи 1 кВт енергії, видає 5 кВт теплової енергії. Пристрій дорогий, окупається не швидко, але заощаджує електрику і є екологічно чистим.
  • Водяні системи електричного опалення із котлами. Відрізняються оптимальним ККД, наявністю альтернативного джерела енергії, безпекою та екологічністю.

Наша компанія займається розробкою проектів та встановленням опалювальних електросистем для дому. Роботи ведуться швидко та якісно.

Електрична система опалення приватного будинку: де та як замовити?

Ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці. Щоб замовити комплексні роботи з проектування та встановлення електро опалювальної системи, необхідно подати заявку через сайт або по телефону. Потім проводимо огляд та оцінку, пропонуємо клієнту варіанти та складаємо кошторис. Потім майстри розробляють проект та готують документацію. Після цього закуповується потрібний матеріал та обладнання, проводиться установка. На останньому етапі проводиться перевірка працездатності обладнання: запуск, налагодження та обслуговування.

Якщо хочете замовити систему електроопалення приватного будинку під ключ або отримати детальну консультацію, потрібно зв'язатися з адміністратором або консультантом. Ми гарантуємо якість обладнання, продуманість проекту, гарантії на проведені роботи, надійність та безпеку реалізації проекту.