Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Система комплексного очищення води під ключ

У цій категорії немає товарів.

Вода – складова життя кожної людини. Необхідно проводити очищення не тільки питної води, а й тієї, що використовується для побутових потреб. Очищення, пом'якшення води продовжує життя людині та побутовим приладам, системам постачання води.

Комплексні системи очищення води застосовуються для усунення забруднень ґрунтових вод, муніципальних, із свердловин, озер та річок, ставків. Системи комплексної очистки води здатні очищати від забруднюючих речовин, таких як іржа, пестициди, опади. За допомогою очищення нейтралізується неприємний аромат та смак. Можна позбавитися запаху сірки, залишків хлору. Також усуваються шкідливі бактерії та мікроорганізми, віруси.

На які моменти звертати увагу при виборі системи очищення води?

Для того, щоб досягти бажаного результату очищення, підхід до вибору системи фільтрації теж має бути комплексним:

  • для початку слід провести аналіз води у лабораторії;
  • після того, як отримаєте результат, можете переходити до вибору конструкції, при цьому зважте на склад води, активність застосування техніки, можливість сервісного обслуговування, чищення та заміни фільтрів.

Якщо у вашій воді виявлено жорсткість, концентрацію заліза, нітрати, аромати органічного походження, вам точно потрібна система фільтрації. Загалом фільтр є пом'якшувачем, який здатний усунути залізо та інші непотрібні домішки. Використовуючи цілий комплекс для очищення, ви зможете застосовувати воду без побоювань у необхідних кількостях.

Комплексне очищення води зі свердловини, колодязя - можливість подбати про себе, стан електроприладів і побутових агрегатів. До систем для фільтрації води із свердловин пред'являється багато вимог, враховується низка факторів: технічних, екологічних, естетичних. Як підібрати та замовити систему для очищення води в заміському будинку, котеджі? Для цього достатньо звернутися до наших спеціалістів.

Чому очищення води користується популярністю? По-перше, щороку збільшується кількість охочих переїхати до приватного будинку. По-друге, все більше людей переживає про своє здоров'я, відповідно їм не байдужа якість води — не тільки питної, а й для побутових потреб.

Фільтри для свердловин можна розділити на категорії:

  • Пом'якшувачі. Такі конструкції гарантують пом'якшення води із водопроводу, колодязя.
  • Механічні моделі. Ці конструкції призначені для очищення від глини, піску та інших домішок.
  • Фільтри для усунення марганцю, заліза.
  • Універсальні моделі для усунення різноманітних домішок.

Самостійно зробити правильний вибір складно, навіть неможливо, якщо ви не маєте знань у цій сфері. Для того, щоб вибрати відповідну систему, зверніться до співробітників компанії "БТ СЕРВІС". Вони підберуть рішення, виходячи з параметрів, які ви надасте. Потім врахують особливості устаткування: продуктивні особливості, кількість, частота регенерації. З будь-якими питаннями щодо розрахунку, підбору конструкцій звертайтесь до нас.

Співпраця з "БТ Сервіс"

Наша компанія пропонує вигідні умови для співпраці. Щоб замовити у нас комплексні роботи з розробки проекту, монтаж систем очищення води, необхідно подати заявку онлайн або по телефону. Після цього співробітники компанії приїдуть на об'єкт, запропонують рішення та нададуть кошторис. Потім майстри створять проект та підготують усю документацію. Після цього будуть закуплені матеріали, обладнання та проведено монтаж. На завершальному етапі фахівці перевіряють працездатність техніки і вводять в експлуатацію системи комплексного водоочищення, тільки після цього передають клієнту.

Якщо ви захочете замовити комплексну систему очищення води для приватного будинку або отримати безкоштовну консультацію, зв'яжіться зі співробітниками компанії по телефону. Вони допоможуть зробити правильне рішення, розкажуть про всі нюанси та тонкощі.

Ми гарантуємо якість роботи, продуманість проекту, надійність та безпеку реалізації проекту.