Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Котел газовий Атем Житомир-М АТГВ-18Н двотрубний

Код:  000068962

Ціна
10 982 грн
Немає в наявності
Виробник:
Тип
одноконтурний (двотрубний)
Вид енергоносія
природний газ
Спосіб встановлення
навісний

Оценка: 0 (0 голосов) Котел опалювальний газовий водогрійний "Житомир-М" призначений для опалення приміщень в індивідуальних та багатоповерхових житлових будинках, а також приміщень комунально-побутового призначення, обладнаних системами опалення безперервної дії з природною або примусовою циркуляцією теплоносія.

Котел виготовлений із герметичною камерою згоряння, в якій забір повітря для горіння та відведення продуктів згоряння природного газу здійснюється через димоповітряний блок котла, встановлений у зовнішній стіні будинку. . Циркуляція води через казан відбувається за рахунок різниці щільностей нагрітої та охолодженої води або за допомогою насоса.

Парапетний двотрубний настінний котел АТЕМ Житомир-М АДГВ 18 Н. Має сталевий теплообмінник та опалює площу до 180 м2. Котел працює за рахунок мінімальної природної тяги 2-2,5 Па.
Це значно покращує якість згоряння газу в топці котла, а також дає можливість застосувати розвинені турбулізатори в жарогарних трубах і тим самим забезпечити більш повний відбір тепла, що значно підвищує ефективність котла!

Всі моделі комплектуються автоматикою 630 EUROSIT (Італія), яка має вбудований газовий редуктор, п'єзорозпал, датчик полум'я та датчик перегріву, а пальники POLIDORO дозволяють досягти найбільш ефективного згоряння газу, а відповідно високих показників ККД та економічності. Кожен випущений котел піддається семи видам випробувань на надійність, під час яких він випробовується у робочих та екстремальних режимах.

особливості:

  • Нова система подачі повітря для повного згоряння газу
  • Зменшений розмір повітряної та димової труби (мінімальні втрати тепла з котла)
  • Стійке горіння при сильному вітрі
  • Зменшені габарити
  • Легкість монтажу
  • Підвищений ККД та економічність
Характеристики
Basic
Виробник АТЕМ
Тип одноконтурний (двотрубний)
Вид енергоносія природний газ
Спосіб встановлення навісний
ККД 94%
Теплова потужність 18 кВт
Діапазон регулювань температури опалення (min/max) рекомендована температура теплоносія – 60/80 град.С., температура подачі – 40/90 град.С.
Максимальна витрата палива (природний газ) 2,0 м3/годину
Матеріал теплообмінника сталь
Об'єм бойлера об'єм води в казані - 23 л
Тип камери згоряння закрита (парапетний)
Циркуляційний насос ні
Системи захисту автоматика euroSIT 630 (Італія); захист від корозії
Діаметр димоходу діаметр зовнішньої труби димоходу/повітропроводу - 130 мм
Розмір (ВхШхГ) 865x480x345 мм
Вага 69 кг
Додатково вода з жорсткістю не вище 0,7 мг – екв/л; рН = 7.0; тиск теплоносія МПа (кг/см), робочий/максимальний - 0,15 (1,5) / 0,2 (2); опалювальна площа – 180 м2; товщина зовнішньої стіни, мм, хв/макс – 240/540 мм; п'єзорозпал; мікрофакельний пальник POLIDORO; труби підведення та відведення відпрацьованих газів у комплекті
Країна виробник Україна
Гарантія 72 місяці
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Котел газовий Атем Житомир-М АТГВ-18Н двотрубний Котел газовий Атем Житомир-М АТГВ-18Н двотрубний Котел газовий Атем Житомир-М АТГВ-18Н двотрубний Котел газовий Атем Житомир-М АТГВ-18Н двотрубний Котел газовий Атем Житомир-М АТГВ-18Н двотрубний
Ціна
10 982 грн