Доставляємо БЕЗКОШТОВНО по Україні!

Буферні ємності, теплоакумулятори

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

38 446 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

28 959 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

51 810 грн

Подарунок на вибір:
Visa -3% Visa -3%
з ПДВ -5% с НДС -5%

33 330 грн

Показано з 1 по 15 з 129 (всього 9 сторінок)

Буферні ємності - теплоакумулятори для систем опалення

Компанія "БТ-Сервіс" ретельно стежить за ринковими тенденціями, тому пропонує купити буферні ємності для систем опалення від популярних світових виробників за найкращою ціною. У статті нижче ми спробували розповісти, як працюють і навіщо потрібні ці опалювальні прилади.

Баки, що акумулюють (буферні ємності) дозволяють згладити температурні перепади в роботі твердопаливних котлів, зберігаючи комфортний клімат у приміщенні.

Твердопаливні котли працюють у кількох фазах – розпалювання, горіння та згасання. При згорянні палива в інтенсивній фазі котел віддає найбільшу кількість теплової енергії. Але при початковій та кінцевій стадії горіння кількість тепла незначна. Різниця температур між усіма стадіями горіння палива відчутна. Для згладжування температурних коливань необхідно купити бак, що акумулює. Крім того, він дозволить звільнитися від необхідності постійно контролювати стан горіння, скоротить витрати пального та значно збільшить ККД опалювального котла.

Аккумулирующий бак в системе отопления

Буферні ємності накопичують теплову енергію горіння та подають її в систему опалення або гарячого водопостачання лише за необхідності. Після згоряння порції палива, тепло подаватиметься виключно з баку, що акумулює.

Переваги використання буферних ємностей у парі з твердопаливними котлами:

- скорочення витрати пального зі збільшенням продуктивності котла до 88%;

- Регулювання температурних показників окремо взятих приміщень;

- Збільшення терміну служби котла;

- зменшення частоти завантаження палива та обслуговування котла;

- Простота монтажу.

Установка теплоакумулятора полягає у врізанні в систему опалення, після чого він стає центральною ланкою. Він акумулює тепло з різних джерел і розповсюджує його при необхідності в різні точки огорожі.

Компанія «БТ-Сервіс» здійснює продаж та встановлення буферних ємностей Vaillant, буферних ємностей Drazice, буферних ємностей Buderus та буферних ємностей Теплобак у системи автономного опалення на основі твердопаливних котлів. Ми маємо постійну наявність на складі та низькі ціни з можливістю купити буферну ємність у кредит.

Зателефонувавши за номером телефону 0 (44) 225-63-32 або замовивши зворотній дзвінок, ви отримаєте рекомендації щодо вибору акумулюючого бака (теплоакумулятора) щодо вашої системи опалення, проведуть розрахунок необхідного обсягу буферної ємності та розкажуть про особливості експлуатації обраної вами моделі.

Ми пропонуємо купити теплоакумулятор або з безкоштовною доставкою в Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Львів та інші міста України.